Kāda ir vides pieejamība Bauskā?
DažādiDivi Mareki, kuri ikdienā pārvietojas ratiņkrēslos, kopā ar Bauskas Dzīves korespondentiem Kasparu Kalēju, Uldi Varneviču un Bauskas apvienības pārvaldes vadītāju Aleksandru Gurkivski devās Bauskas ielās, apmeklēja vairākas iestādes un mēģināja tikt arī autobusā.
Vides piezīmes. Luksofori ar skaņas signālu
DažādiRīgā ir gandrīz 400 krustojumu, kas tiek regulēti ar luksoforiem, bet tikai 50 no tiem ir aprīkoti ar skaņas signālu, kas dod iespēju cilvēkam ar vāju redzi droši šķērsot ielu. 50 krustojumi it kā šķiet daudz, bet vai tas palīdz cilvēkiem ikdienā?
Apeirons: Tā nedrīkst būt kampaņa, atbalstam jābūt stabilam
DažādiŠodien noslēdzas sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod pieci”, kura uzmanības lokā šoreiz bija vides pieejamība cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Pandēmijas apstākļos, kad sabiedriskā dzīve ir ierobežota un jāstrādā attālināti, daudzi jūtas nomākti un slīgst depresijā, bet ir tūkstošiem cilvēku, kuri tā dzīvo visu laiku.
Baltā spieķa pētījums sadarbībā ar Liepājas Universitāti
DažādiPētījums tika uzsākts, jo jau vairāk kā 20 gadu garumā rīkojot ielu akcijas autovadītājiem, bieži tiek dzirdēts, ka baltais spieķis nav pamanāms. Arī ziemas apstākļos baltais spieķis nav labi pamanāms, kā arī spilgtas gaismas un miglas apstākļos. Dzeltenā krāsa pasaulē visur tiek marķēti stabi, pirmais un pēdējais pakāpiens, stikla durvis utt. Dzeltenā krāsa ir pamanāma un izceļas no konteksta un ir arī kā brīdinājums visiem.
Laužot aizspriedumus! Masturbācija izglāba Krisu
Dažādi❤️💦 Vai no masturbācijas būtu jākaunas?
Lauzt tabu. Mana seksuālā debija
Dažādi🔥 ♿❤️ Arī cilvēkiem ar invaliditāti pirmā seksuālā pieredze var notikt dažādos veidos, un šajā videoklipā Silvestrs un Anderss atklāti, godīgi un ļoti drosmīgi stāsta par savu pirmo seksuālo pieredzi.
Video tapis “Breaking taboos by networking! projekta ietvaros ar sadarbības partneriem TV-Glad un NEO - OmaPolku. Projekts līdzfinansēts ar Nordplus atbalstu. ❤

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa