Vajag dzīvot tālāk
StāstiDeniss reiz bija profesionāls futbolists. Pēc neveiksmīga kritiena viņam ir grūtības pārvietoties.
Es un tu. Irina
StāstiTurpinām stāstus par attiecībām. Saruna ar Irinu.
Saruna ar Sanitu par attiecībām
Stāsti
Sociālais projekts SADZIRDI MANI. Jēkabs Melecis
StāstiJēkabs Melecis mācās Valmieras 2.vidusskolas 3.klasē. Zēns ir liels sportists ar mērķi izaugt par profesionālu basketbolistu un reiz iekļūt NBA. Puika sapņo iepazīties ar sportistiem Kristapu Porziņģi, Dairi Bertānu un vēlas, lai pret viņu izturas kā pret parastu cilvēku. Jēkabs ir viens no 173 bērniem, kuriem Latvijā ir kohleārie dzirdes implanti.
Gatis Caunītis 360 TV intervijā
StāstiTu nemāki viņam pienākt klāt, jo nezini kā iedot roku un paspiest to. Uz autobāņa viņš ir mocījis miljonu vērtu Ferari, draugi palīdzējuši čurāt Rīgas bāros. Ieguvis izcilu izglītību - rakstot eksāmenus ar kāju pirkstiem. Latvieši viņam ir mīkstmieši, bez mugurkaula un čīkstuļi. Viņš smaida un to dara daudz, arī par tiem, kas viņam saka – kroplis. Viņam patīk peldēt, redzēt skatienus, kurus viņam šauj, kad ienāk baseinā. Viņam nepatīk kā ir nogriezta kreisā roka – varēja dakteri izdarīt nedaudz smukāk. Viņš zin ko grib un dabūs to – gluži tāpat kā savu meiteni, kuru ieraudzīja lidostā. Un jā, viņam patīk diktēt noteikumus arī seksā. Sadzirdi viņu un aizdomājies – kā tu dzīvo ar rokām?!
Andris Vītols: ''Nekad nevajag padoties!''
StāstiAndris jau vairāk kā 15 gadus strādā Gulbenes novada bibliotēkā. Viņš ir viens no tiem cilvēkiem no kuriem var iedvesmoties. Andris ir labs piemērs tam, ka ar lielu mērķtiecību un gribas spēku var sasniegt savus mērķus un realizēt sevi, strādāt labā darbā un būt laimīgam.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa