26 Aug

Vai jums bijusi saskarsme ar neredzīgu cilvēku?

24. augusts. 2020

Redzēt dabas skatus ar saulrietu un jūru, kokus, ziedus un ... liekas pašsaprotami? Ja saskarsme ar cilvēku, kuram ir redzes traucējumi, nav bijusi,  jūs varatt nezināt kā izturēties viņa klātbūtnē, kā veidot kontaktu un kā viņam palīdzēt, ja būs nepieciešams.

Tādēļ šajā diskusijā viesos Rīgas Vājredzīgo un Neredzīgo Biedrības “Redzi mani” valdes priekšsēdētāja Līga Ķikute

Ivars Balodis Invalīdu un viņa draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs

Diskusiju vada:

Santa Survila, sociālais mentors, Rīgas domes Personu ar invaliditāti Nevalstisko organizāciju konsultatīvās padomes locekle, biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle, juridisko zinātņu studente.

26. augustā 18.00 Facebook tiešraidē

Lai kopā parunātu par to kā jūtas cilvēks, kurš ikdienā neredz pasauli sev apkārt. Iepazīsimies ar stāstiem par to, kā jūtas neredzīgs cilvēks un ar kādiem kurioziem gadījumiem nācies sastapties.

Viegli un nepiespiesti parunāsim par jautājumiem kā veidot komunikāciju – kā izturēties, kādus vārdus labāk lietot sarunā. Lai veidotu saskarsmes iemaņas ar neredzīgu cilvēku, kā izturēties viņa klātbūtnē, kā veidot kontaktu un kā viņam palīdzēt. Un nezināšana mūs neatturētu pastiept roku pretī neredzīgam cilvēkam, kad tas viņam ir ļoti nepieciešams!

Atcerieties, ka jūsu palīdzība var būt vajadzīga ne tikai pilnīgi neredzīgam, bet arī vājredzīgam cilvēkam. Jo vairāk mums būs informācijas, jo vienkāršāka, ērtāka un patīkamāka būs saskarsme abām pusēm.

Tiekamies tiešraidē! Būs interesanti.

Saruna ar Līgu Ķikuti

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa