10 Mar

Kādus pakalpojumus sniedz Sociālās integrācijas valsts aģentūra?

8. marts. 2021

Patstāvīga un neatkarīga dzīvi ir ikviena cilvēka sapnis. Kā palīdzēt to piepildīt? Santas Survilas sarunā trešdien plkst. 18 FB piedalās Ivars Balodis un Ilona Jurševska, Sociālās integrācijas valsts aģentūras direktore.

plakāts

Aicinām pievienoties aktuālajai sarunai!
🟢 Sociālās integrācijas valsts aģentūra sniedz dažādas iespējas cilvēkiem ar invaliditāti un dažādām funkcionēšanas spējām, uzsākt mācības, apvienot tās ar medicīnisko rehabilitāciju, līdz ar to paaugstināt savas dzīves kvalitāti.
🔶 Raidījumā ar Ilonu Jurševsku sarunāsies sociālais mentors, biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle Santa Survila un Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis.
🟢 Sociālajā rehabilitācijā tiek likts uzsvars arī uz cilvēku psihosociālo atbalstu, lai palīdzētu viņiem tikt pāri psiholoģiska rakstura barjerām, saņemt atbalstu un celtu pašvērtējumu, kā arī motivēt aktīvi līdzdarboties savas dzīves kvalitātes uzlabošanā. Kādiem kritērijiem ir jāatbilst, lai saņemtu sociālo rehabilitāciju?
✅ Aktuālajā sarunā kopā meklēsim atbildes uz jautājumiem:
Kā uzsākt mācības, lai iegūtu jaunas zināšanas un apgūtu prasmes?
Vai iespējams apvienot mācības ar sociālo rehabilitāciju?
Kurp doties pēc mācībām un kā uzsākt darba gaitas?
Kas var saņemt bezmaksas un maksas medicīnisko rehabilitāciju?
🔶Par šiem un vēl citiem aktuāliem jautājumiem uzzināsiet aktuālajā sarunā Facebook tiešraidē 10. martā plkst. 18.00 Santas Survilas Facebook profilā.
Pievienojieties Facebook tiešraidei un uzdodiet jautājumus!
Iespējams, tieši jūs kā aktīvu raidījuma dalībnieku, gaida balva!
Aktuālās sarunas saite tiešraidei: https://www.facebook.com/santa.survila

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa