27 Jan

Veselības ministrijas viedoklis par situāciju veselības aprūpes jomā

22. janvāris. 2021

27. janvārī Santa Survila sarunā ar Ivaru Balodi un Veselības ministrijas otro augstāko amatpersonu, parlamentāro sekretāru Ilmāru Dūrīti noskaidros, kādi šobrīd ir aktuālākie veselības aprūpes jautājumi.

atklātā saruna

Visa mediķu uzmanība šobrīd vērsta uz Covid-19 pandēmiju un cīņu ar to. Kā tas ietekmē citu ārstniecības speciālistu apmeklējumus, un kā rīkoties cilvēkiem ar hroniskām saslimšanām?
Uzzināsim Veselības ministrijas stratēģiju un plānu krīzes situācijas laikā un to, kurām no problēmām tiek plānots pievērsties pirmkārt.
Cilvēki ar invaliditāti ir satraukti par to, kā pašreizējā situācija ietekmēs viņu veselību. Cilvēkiem ar invaliditāte vai citām veselības problēmām ir bažas, ka vakcīna novājinātā organismā varētu uzvesties citādi, nekā veselā organismā.
Runāsim par vakcinācijas plānu, izvērtējot iespējamos kritiskos punktus personu ar invaliditāti un hroniskajām saslimšanām vakcinācijas blakņu noskaidrošanai un rīcībai.
Skaidrosim:
✔️ Kā un vai cilvēki varēs saņemt kompensāciju no valsts par vakcinācijas izraisītajām smagajām blakusparādībām, ja tādas tiks konstatētas?
✔️ Kādas ir iespējas palielināt medicīniskās rehabilitācijas saņemšanas ātrumu cilvēkiem ar invaliditāti un hroniskām saslimšanām par valsts budžeta līdzekļiem, lai mazinātu rindas?
Raidījumā ar Veselības ministrijas parlamentāro sekretāru Ilmāru Dūrīti sarunāsies sociālais mentors, biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle Santa Survila un Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis.
✔️ Par šiem un vēl citiem aktuāliem jautājumiem uzziniet aktuālajā sarunā Facebook tiešraidē 27. janvārī plkst. 18.00 Santas Survilas Facebook profilā.
Pievienojies, būs interesanti!

Links tiešraidei: https://www.facebook.com/santa.su

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa