07 Apr

Saruna ar Tiesībsargu Juri Jansonu

7. aprīlis. 2021

7. aprīlī plkst. 18 Facebook tiešraidē sarunāsies Santa Survila, Ivars Balodis un Juris Jansons.

aktuālā saruna

Gandrīz katram no mums dzīvē gadās situācijas, kad uzskatām, ka ir pārkāptas mūsu cilvēktiesības. Kā rīkoties, un kur meklēt palīdzību?
Aktuālajā sarunā piedalīsies Latvijas Republikas tiesībsargs Juris Jansons, lai pastāstītu, kādos gadījumos palīdzību var sniegt Tiesībsarga birojs.
Runāsim par brīvības kvalitāti, līdzvērtīgām pārvietošanās iespējām, par diskriminācijas aizliegumu un citiem cilvēktiesību ievērošanas jautājumiem teorijā un praksē.
Raidījumu vadīs sociālais mentors un biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle Santa Survila kopā ar Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētāju Ivaru Balodi.
Jau 14 gadus Latvijā darbojas Tiesībsarga birojs. Ikvienam iedzīvotājam ir tiesības vērsties Tiesībsarga birojā ar iesniegumu, sūdzību vai priekšlikumu, jo tieši tiesībsargs pieņem un izskata privātpersonu sūdzības un priekšlikumus, lai noskaidrotu, vai ir pārkāptas viņu cilvēktiesības, un ieteiktu, kā risināt strīdus situācijas.
Par šiem un citiem aktuāliem jautājumiem uzzināsiet aktuālās sarunas tiešraidē 7. aprīlī plkst. 18.00 Santas Survilas Facebook profilā.
Pievienojieties Facebook tiešraidei un uzdodiet jautājumus!
Iespējams, tieši jūs, kā aktīvu raidījuma dalībnieku, gaida balva!
Aktuālās sarunas saite tiešraidei: https://www.facebook.com/santa.survila

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa