22 Sep

Medicīniskā rehabilitācija un iespējas

20. septembris. 2021

Runāsim par iespējām saņemt medicīnisko rehabilitāciju - kas ir valsts apmaksātā medicīniskā rehabilitācija, kam šis pakalpojums pienākas un kur vērsties, lai to saņemtu. Uzzināsim, vai ir mainīti noteikumi medicīniskās rehabilitācijas saņemšanai.

Plakāts

Runāsim par iespējām saņemt medicīnisko rehabilitāciju – kas ir valsts apmaksātā medicīniskā rehabilitācija, kam šis pakalpojums pienākas un kur vērsties, lai to saņemtu. Uzzināsim, vai ir mainīti noteikumi medicīniskās rehabilitācijas saņemšanai.

Viesos: Anda Nulle, NRC “Vaivari” valdes priekšsēdētāja no 2011. gada. Sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste, sertificēta ģimenes ārste.

Sarunu vada Santa Survila, biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle un sociālais mentors, piedalās Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis.

Medicīniskās rehabilitācijas uzdevums atbilstoši Pasaules Veselības organizācijas

(PVO) piedāvātajai definīcijai ir mazināt veselības traucējumu izraisītus funkcionēšanas ierobežojumus, lai cilvēks varētu atgriezties ierastajā vidē un dzīvot pēc iespējas neatkarīgu dzīvi. Medicīniskā rehabilitācija ir neatņemama veselības aprūpes sastāvdaļa. Kā un kas to var saņemt?

Skatītājiem būs iespēja uzdot viesei Andai Nullei sev interesējošus jautājumus tiešraides laikā.

Aktīvākais raidījuma dalībnieks saņems balvu!

Aktuālā saruna tiks straumēta Santas Survilas Facebook profilā un Santas Survilas sociālo konsultāciju grupā.

Aktuālās sarunas saite tiešraidei: https://www.facebook.com/santa.survila

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa