19 May

Aktuālā saruna. Saudzēt dabu – mūsu ieguldījums nākotnei.

17. maijs. 2021

Viesos pie Santas Survilas eksperts Jānis Rozītis, nodibinājuma "Pasaules dabas fonds" direktors.

plakāts

Runāsim par to, cik svarīgi ir saudzēt dabu un dabas resursus, kā arī diskutēsim par to, kā mēs ikviens varam palīdzēt saudzēt dabu. Piedalīties dabas aizsardzībā, nevis tikai priecāties un baudot dabas skaistumu. Ir dabas resursi, kuri atjaunojas, tomēr ir arī tādi dabas resursi, kuri neatjaunojas. Par visu sīkāk, jau nākošo trešdien 19. maijā plkst. 18.

Vada Santa Survila, biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle un sociālais mentors, piedalās Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis.

Jānis Rozītis vairāk nekā 20 gadu strādājis dabas aizsardzības jomā. Viņš uzskata, ka Latvijas iedzīvotāji dabas saglabāšanu joprojām uztver kā estētisku baudījumu vai romantisma pilnu piedzīvojumu, nevis kā kritēriju, kas šodien nopietni jāuzlūko valsts attīstībā un biznesa modeļu izvēlēs.

Kopš 2005. gada “Pasaules Dabas Fonds” ir globālās dabas aizsardzības organizācijas WWF asociētais partneris. Nodibinājuma misija ir veidot nākotni, kurā cilvēki un daba dzīvo harmonijā.

Nodibinājuma mērķis ir dabas aizsardzība, lai saglabātu ģenētisko, sugu un ekosistēmu daudzveidību, nodrošinātu atjaunojamo dabas resursu nenoplicinošu izmantošanu tagad un nākotnē, palīdzētu samazināt piesārņojumu un dabas resursu un enerģijas izšķērdīgu patēriņu.

Skatītājiem tiešraides laikā iespējams uzdot jautājumus Jānim Rozītim.

Aktīvākais raidījuma dalībnieks saņems balvu.

Aktuālā saruna tiks straumēta Santas Survilas Facebook profilā.

Aktuālās sarunas saite tiešraidei: https://www.facebook.com/santa.survila

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa