10 Feb

Kādus pakalpojumus sniedz Samariešu apvienība?

9. februāris. 2021

10.februārī plkst. 18:00 sekojiet Santas Survilas aktuālās sarunas tiešraidei un uzziniet, kādus pakalpojumus sniedz Samariešu apvienība un kā jums var noderēt samariešu sniegtais atbalsts un praktiskā palīdzība.

Aktuālā saruna

Pastāstīsim, kādiem kritērijiem ir jāatbilst, kādus pakalpojumus un kādos gadījumos iedzīvotāji var saņemt.

Aktuālajā sarunā viesos Latvijas Samariešu apvienības direktors Andris Bērziņš.

Iespējams, tieši jūsu ģimenes loceklis ir seniors jau gados vai cilvēks ar īpašām vajadzībām, kam ikdienā nepieciešama aprūpe un praktiska palīdzība. Ja jūs paši to nevarat nodrošināt, šādos un līdzīgos gadījumos jums palīdzēs Samariešu apvienība. Apvienības devīze ir “Palīdzēt dzīvot!”, un Samariešu apvienība tiešām palīdz cilvēkiem risināt vecuma vai veselības problēmu dēļ radušās sociālās aprūpes vajadzības.

Raidījumā ar Andri Bērziņu sarunāsies sociālais mentors, biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle Santa Survila un Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis.

Latvijas Samariešu apvienības sniegto pakalpojumu piedāvājums ir plašs, jo ir pieejamas gan apmācības pirmās palīdzības sniegšanā, gan arī dažāda medicīniskā palīdzība un daudzveidīgi sociālie pakalpojumi. To skaitā aprūpe mājās, drošības poga, specializētais transports, ģimenes asistents, grupu dzīvoklis, dienas aprūpes centrs senioriem, pavadonis asistents un vēl citi pakalpojumi.

Samariešu organizācijas darbības pirmsākumi meklējami tālajā 1888. gadā, Vācijā. Šobrīd Samariešu apvienība plaši darbojas Latvijā, ir uzkrāta pieredze un plašs pakalpojumu skaits.

Par šiem un vēl citiem aktuāliem jautājumiem uzzināsiet aktuālajā sarunā Facebook tiešraidē 10. februārī plkst. 18.00 Santas Survilas Facebook profilā.

Pievienojieties Facebook tiešraidei un uzdodiet jautājumus!

Iespējams, tieši jūs kā aktīvu raidījuma dalībnieku, gaida balva!

Aktuālās sarunas saite tiešraidei: https://www.facebook.com/santa.survila

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa