Pie tirdzniecības centra “Rīga Plaza” 20. aprīlī atklās “MFD Veselības grupa” Mobilās diagnostikas vienību

15. aprīlis. 2018

MFD Mobilās diagnostikas vienība ir pārvietojams diagnostikas kabinets, ar divām atsevišķām kabīnēm, kur divās atsevišķās telpās tiek nodrošināta iespēja saņemt vairākus pakalpojumus. MFD Mobilās diagnostikas izveidošanas mērķis ir nodrošināt Latvijas reģionu iedzīvotājiem pieejamību mūsdienīgai veselības aprūpei un savlaicīgai slimību diagnostikai.

Jaunā MFD Mobilās diagnostikas vienība dosies izbraukumos uz Latvijas novadiem, lai piedāvātu iedzīvotājiem iespēju saņemt diagnostikas pakalpojumus, kas nav pilnvērtīgi pieejami vietējās veselības aprūpes iestādēs.

Mobilās diagnostikas vienībā kvalificēti speciālisti veic tādas medicīniskās pārbaudes kā krūšu ultrasonogrāfijas izmeklējumi, rentgena izmeklējumi, mamogrāfijas izmeklējumi un elektrokardiogrāfijas izmeklējumi.

Jaunās vienības svinīgā atklāšana notiks šā gada 20. aprīlī no plkst. 11 līdz plkst. 20.
“MFD Veselības grupa” pirmo MFD Mobilo diagnostiku realizēja 2014. gadā.
“MFD Veselības grupā” ietilpst veselības centri “Pārdaugava”, “Iļģuciems”, “Dziedniecība” un “Možums-1”, kā arī doktorātu tīkls, kardiocentri, daudzfunkcionālas diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri “Vita”, zobārstniecības klīnikas “ASTRA dent” un “Nova dent”.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, 2016. gadā “MFD Veselības grupu” pārvaldošās medicīniskās firmas SIA “Dziedniecība” apgrozījums bija 9,721 miljoni eiro, bet peļņa – 443 120 eiro.

SIA “Dziedniecība” dibināta 1992. gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 142 142 eiro. “Dziedniecības” īpašnieki ir Natālija Točiļenko – 71,23%, Gaļina Muračkovska – 22,48%, bet 6,29% “Dziedniecības” kapitāldaļu pieder MFD zobārstniecības klīniku pārvaldītājai SIA “Veselības korporācija”, kuras īpašnieks ir Aleksandrs Točiļenko.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa