Latvijas Autisma apvienības jaunumi – sestdien tiešsaistē filma “Cik brūkleņu ir pasaulē?”

17. septembris. 2021

Sestdien, 18.septembrī plkst 16:00 projekts “Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem” dāvinās Latvijas Autisma apvienībai lielisku iespēju tiešsaistē noskatīties zviedru režisores Lēnas Kopelas (Lena Koppel) spēlfilmu ”Cik brūkleņu ir pasaulē?”

Tā ir dziļi aizkustinoša un dzīvesspēku iedvesmojoša komēdija, kas neatstāj vienaldzīgu neviena skatītāja sirdi. Būs smiekli, un būs arī asaras!

Jauns, glīts vieglprātis nespēj parūpēties par sevi un tuviniekiem. Palicis bez darba un dzīvesvietas, viņš ir spiests meklēt jaunu iztikas avotu. Vienīgais darba piedāvājums tajā brīdī ir asistents dienas centrā cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Solis pa solim, un mainās dzīves skatījums. Šī filma ir mainījusi jau daudzu vecāku un daudzu speciālistu skatījumu, un to ir vērts noskatīties ikvienam.

Pēc filmas Renāte interesentiem pastāstīs par pašu projektu “Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem” un iespējām piedalīties tajā.

Filmu bez maksas translēsim Zoom. Pieslēgšanās informācija:

Topic: Cik brūkleņu pasaulē?

https://uzvediba-lv.zoom.us/j/83187151527?pwd=UHNxMlIrNGQwN1pKcDMyRUxIYkpGQT09

Meeting ID: 831 8715 1527

Passcode: 070883

Aicinām rezervēt datumu! Ceturtdien 30. septembrī Latvijas Autisma apvienība sadarbībā ar Rimi Bērniem un Bērnu Slimnīcas fondu rīkos tiešsaistes semināru par uzturu un ēdienkartes veidošanu bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Sīkāka informācija sekos atsevišķā e-pastā nākamās nedēļas sākumā.

 

Mūsu draugu ziņas:

 

Vai vēlies, lai skolas vide un tās kultūra būtu iekļaujoša, cieņpilna, demokrātiska? Šādas skolas veidošanā nozīme ir dažādiem aspektiem – gan skolas pārvaldībai, gan ikdienas dzīvei skolā, gan mācību saturam un procesam. Lai atbalstītu jūs ceļā uz demokrātiskas vides stiprināšanu skolā, aicinām Lavijas skolu vadības komandas, pedagogus uz semināriem 21. vai 22. septembrī. Sīkāka informācija: https://www.facebook.com/DemokratijaSkola/

Reģistrācijas saite – https://ej.uz/21vai22septembris

 

Esam izveidojuši facebook domubiedru grupu, kur ir iespējas uzdot jautājumus, dalīties ar kontaktiem, resursiem, savu pieredzi un idejām. Paldies visiem, kuri pievienojušies. Šī varētu būt arī vide dažādām jaunākām publikācijām un citām aktualitātēm. Aicinām pievienoties gan vecākus, gan speciālistus un brīvprātīgos, gan pedagogus un arī, protams, jauniešus un pieaugušos spektrā. https://www.facebook.com/groups/1632980283603815

Ar cieņu, un uz satikšanos!

Līga Bērziņa

Latvijas Autisma apvienība

29454011

http://www.autisms.lv

http://www.facebook.com/autisms

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa