Dīvaini

5. februāris. 2013

Lai nokļūtu mājās Pārdaugavā, 21. janvārī pēc darba no Valdemāra ielas ar 25. trolejbusu braucu apkārt uz pieturu Brīvības ielā. Šeit parasti pārsēžos vai nu 3. vai 21. autobusā. Šoreiz nāca 271. mikroautobuss, kurš kā zināms, brauc līdz Stradiņu slimnīcai. Pulkstenis bija 17.52.

Kad es kāpu mikroautobusā, šoferis mani steidzināja „Ātrāk, ātrāk, Es jau kavēju”. Nedaudz šķiet dīvaini – maršruta taksometrs, un kavē! Vai tad arī tie nav domāti cilvēku ērtībām? Naudu neņēma, bet nezinu kāpēc visu laiku man pārmeta, ka viņa dēļ manas lēnās kāpšanas kaut ko kavē? Ka es nu gan būtu varējis gaidīt sabiedrisko transportu.

Rodas vairāki jautājumi. Vai maršruta taksometri nav sabiedriskais transports? Vai invalīdi nav daļa no sabiedrības? Ja maršrutu taksometru parks ir pievienots Rīgas Satiksmei, vai tiem nebūtu jāstrādā visu iedzīvotāju ērtībām? Un visbeidzot, es pats gribu izvēlēties veidu, kā nokļūt no vienas vietas uz citu.

Aizbraucu līdz 13. janvāra ielai, pārsēdos citā autobusā un braucu mājās.

2013-01-23 12:57:51
Komentāri
Edijs
2013-02-11 17:54:22
Šķiet dīvaina šofera atieksme. Manuprāt par šādiem gadījumiem atbildība būtu jāuzņemas Rīgas satiksmei. Vis labākā mācība būtu ne vis soda uzlikšana, bet tieši konkrēto šoferu kaunināšana. Novēlu, lai šādi gadījumi neatkārtotos!

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa