26 Nov

Dažādības vadība – realitāte un reālie darbi uzlabojumiem

15. novembris. 2019

Sabiedrības integrācijas fonds un nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” aicina Jūsu organizācijas pārstāvi apmeklēt atbalsta pasākumu, kas norisināsies šī gada 26. novembrī no plkst. 9:30 - 16:00 Draugiem Group telpās (Krasta iela 44, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1003)

Pasākuma laikā plānojam sniegt zināšanas, kas atbalstīs Jūs dažādības vadības pieredzē Jūsu organizācijā. Praktisko apmācību uzdevums ir veicināt darba devēju spēju un iemaņas uzsākt un turpināt ieviest uzlabotu dažādības vadību savā organizācijā.

Pieteikties atbalsta pasākumam iespējams šeit. Dalībnieku skaits ir ierobežots!

Jānis Palkavnieks, Draugiem Group runasvīrs, balvas “Dažādībā ir spēks” laureāti 2019. gadā kategorijā “Mūsu tirgus attiecības”, sniegs praktiskus padomus, kā viņa pārstāvētais uzņēmums veic iekļaušanas vadību organizācijā, uzmanību pievēršot katra darbinieka stiprajām pusēm un talantiem. Tiks sniegta vienreizēja iespēja iepazīt universālā dizaina pieejas principus Draugiem Group birojā. Turklāt Oļegs Ņikitins sniegts ieskatu darba vides plānošanā un tajā, kādas vērtības un stāstus nes darbiniekiem Tavs birojs. Tāpat notiks situācijas izspēle, pieredzot reālu konfrontāciju ar apstākļiem, kur ne vienam vien vadītājam nāktos “palauzīt galvu”. Tiks sniegts priekšstats par konkrētiem soļiem un to, kā sākt dažādības vadību ārpus risinājumiem, kas visiem zināmi.

Tēmas un kompetences:
✓ Dažādības vadība – tēmas izpratne
✓ Dažādības vērtību ieviešana iestādē
✓ Interaktīvi uzdevumi komandai
✓ Darbs grupās, risinot problēmsituācijas dažādības vadības uzlabošanai
✓ Individuālais darbs, rodot risinājumus savas organizācijas vajadzībām

Jūsu iespēja apmeklēt dažādības praktikumu nav obligāta, bet noteikti ļoti noderīga organizācijas attīstībai, lai jaunajā 2020. gadā veiktu pašnovērtējumu atkārtoti, iegūstot iespēju pretendēt uz “Dažādībā ir spēks” ķiploka balvu un parādītu,ka pārstāvētā organizācija ir atvērta dažādībai. Jebkuru jautājumu gadījumā aicinām Jūs sazināties ar Zani Kūlmani 20399304 vai rakstīt atbildes e-pastā zane.kulmane@vatp.lv

www.vatp.lv

Skatiet pielikumā esošo pasākuma programmu.

Pasākuma plakāts

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa