25 Nov

Dažādības vadība – cilvēki kā resurss, cilvēki kā pievienotā vērtība

15. novembris. 2019

Sabiedrības integrācijas fonds un nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” aicina Jūsu organizācijas pārstāvi apmeklēt atbalsta pasākumu, kas norisināsies šī gada 25. novembrī no plkst. 9:30 - 16:00 Paulig Coffee Latvia telpās ( Mazā krasta iela 83, Rīga, LV-1003).

Pasākuma laikā plānojam sniegt zināšanas, kas atbalstīs Jūs dažādības vadības pieredzē Jūsu organizācijā. Praktisko apmācību uzdevums ir veicināt darba devēju spēju un iemaņas uzsākt un turpināt ieviest uzlabotu dažādības vadību savā organizācijā.

Pieteikties atbalsta pasākumam iespējams šeit. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Pasākuma laikā Margarita Aļabjeva-Vaišļa, SIA “Paulig Coffee Latvia” valdes locekle, balvas “Dažādībā ir spēks” laureāti kategorijā “Mūsu principi” 2019. gadā, dalīsies ar pieredzi un sniegs padomus, kā īstenot dažādības un iekļaušanas vadību organizācijā reālā laikā un reālā dzīvē. Tiks sniegta vienreizēja iespēja iepazīt dažādības vadības instrumentus SIA Paulig Coffee Latvia birojā un ražotnē.

Eksperte ar nozīmīgu pieredzi, Sigita Zankovska-Odiņa, dalīsies pieredzē, kā paplašināt redzes lauku par grupām, kuras iespējams iesaistīt darba tirgū.

Tēmas un kompetences:
✓ Dažādības vadība – cilvēku resursi
✓ Dažādības vērtību ieviešana iestādē
✓ Interaktīvi uzdevumi komandai
✓ Darbs grupās, risinot problēmsituācijas dažādības vadības uzlabošanai
✓ Individuālais darbs, rodot risinājumus savas organizācijas vajadzībām

Jūsu iespēja apmeklēt dažādības praktikumu nav obligāta, bet noteikti ļoti noderīga organizācijas attīstībai, lai jaunajā 2020. gadā veiktu pašnovērtējumu atkārtoti, iegūstot iespēju pretendēt uz “Dažādībā ir spēks” ķiploka balvu un parādītu, ka pārstāvētā organizācija ir atvērta dažādībai. Jebkuru jautājumu gadījumā aicinām Jūs sazināties ar Zani Kūlmani 20399304 vai rakstīt atbildes e-pastā zane.kulmane@vatp.lv

www.vatp.lv

Skatiet pielikumā esošo pasākuma programmu.

Dažādība - plakāts

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa