24 Feb

Aktuālā saruna. Kādu atbalstu var saņemt reto slimību skartie?

19. februāris. 2021

28. februāris – Reto slimību diena. Santas Survilas Aktuālajā sarunā runāsim par to, kas ir retās slimības, rīkoties un kur vērsties, ja pēkšņi viņam vai tuviniekam ir uzstādīta diagnoze retā slimība.

retās slimības

▶️ Meklēsim atbildes uz aktuāliem jautājumiem:
Kā nepalikt vienam šajā satraukuma un neizpratnes brīdī.
Kā meklēt un saņemt atbalstu Latvijā? Kādi jaunumi gaida cilvēkus, kurus skārusi retā slimība?
▶️ Par šiem un vēl citiem aktuāliem jautājumiem uzzināsiet aktuālajā sarunā Facebook tiešraidē 24. februārī plkst. 18.00 Santas Survilas Facebook profilā.
Raidījumā ar Latvijas Reto slimību alianses valdes priekšsēdētāju Baibu Ziemeli sarunāsies sociālais mentors, biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle Santa Survila un Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis.
Latvijas Reto slimību alianse (Alianse) ir vienīgā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno reto slimību pacientu biedrības un kopumā pārstāv ap 140 000 cilvēku ar retām slimībām un viņu tuvinieku intereses nacionālā un starptautiskā līmenī. Alianses misija ir radīt pilnvērtīgus dzīves apstākļus cilvēkiem ar retām un hroniskām slimībām Latvijā, tāpēc tā rūpīgi seko izmaiņām normatīvajā regulējumā un aktīvi iesaistās nozares politikas veidošanā, tiecoties ieviest visus starptautiski pierādītos risinājumus arī Latvijā.
Pievienojieties Facebook tiešraidei un uzdodiet jautājumus!
Iespējams, tieši jūs kā aktīvu raidījuma dalībnieku, gaida balva!
Aktuālās sarunas saite tiešraidei: https://www.facebook.com/santa.survila

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa