Tuvojas pavasaris. Kur pastaigāties ratiņkrēslā?

10. marts. 2021

Apeirona darbinieki un viņu draugi ir izstaigājuši daudzus parkus, pastaigu takas, pludmales un citas atpūtas vietas Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē. Ir vietas, kur šķēršļu praktiski nav. Ir vietas ar nelieliem šķēršļiem, kurus samērā viegli var pārvarēt kopā ar asistentu. Ir arī tādas vietas, kurās pagaidām labāk nerādīties.

Mūsu mājaslapā ir apmēram 50 aprakstu par šādām vietām, uz kurieni iesakām doties īsā pastaigā.  Aprakstos paskaidrots, kā kurā vietā var nokļūt.

Ārkārtas situācijā nav ieteicams pulcēties telpās. Taču brīvā dabā uzturēties var. Arī ratiņkrēslos. To noteikti vajag izmantot!

Sakarā ar pandēmiju šobrīd nevar apmeklēt kafejnīcas un izklaides objektus, kas var būt pieminēti senākajos aprakstos. Aktualitātēm par atvērtajām vietām jāseko katram pašam.

Rīdzinieki var būt laimīgi – pieejamu vietu brīvā dabā ir DAUDZ! Gan pilsētas centrā, gan Juglā, Mežaparkā, Vecmīlgrāvī, Ķengaragā, Bieriņos, Iļģuciemā, Vecāķos, Daugavgrīvā, Bolderājā un citur.

Apraksti papildināti ar fotogrāfijām, kurās ir reāli ratiņkrēsla lietotāji. Vēlāk tiks pievienoti jauni maršruti, arī vecie tiks pārskatīti un atjaunoti.

Aprakstus meklējiet mūsu mājaslapā sadaļā “Pastaigas”! Tās atrodas šeit: https://www.apeirons.lv/kateogorija/pastaigas/

Par citām pieejamām atpūtas vietām Latvijā var uzzināt, lejuplādējot katalogu “Dabas takas”, kuru izdevis Kurzemes plānošanas reģions.
https://www.kurzemesregions.lv/wp-content/uploads/2019/10/Dabas_takas_LV_brosura_WEBlabots_sept_2019.pdf

grill & Chill

 

Skulptūru dārzs

 

Ķengaraga promenāde

 

Taciņa

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa