Tiešsaistē varēs vērot ēst gatavošanās meistarklasi

6. maijs. 2022

Aicinām tiešsaistē vērot ēst gatavošanas meistarklasi, kurā kopā ar profesionālu pavāru darbosies arī cilvēks ar invaliditāti. Meistarklases mērķis ir veicināt darba devēju izpratni par cilvēku ar invaliditāti spējām iekļauties darba tirgū.

 

11. maijā meistarklasē “Ātri un garšīgi, bet ne dārgi!” ēdienus no kartupeļiem gatavos pavārs Rūdolfs Kalniņš kopā ar Diānu Ponaskovu, kas ikdienā pārvietojas ratiņkrēslā, tomēr tas netraucē viņai būs sabiedriski aktīvai un veiksmīgi iekļauties darba tirgū.

 

Meistarklasi 11. maijā plkst. 15.00 iespējams vērot tiešsaistē biedrības “Rīgas pilsētas “Rūpju Bērns”” Facebook lapā: https://fb.me/e/2vsnRAf9p.

Pēc tiešraides meistarklasi būs iespējams noskatīties ierakstā jebkurā Jums ērtā laikā.

 

Nākamās meistarklases būs iespējams vērot tiešsaistē 18. un 25. maijā, un 1. jūnijā biedrības Facebook kontā: https://www.facebook.com/rupjubeerns. Katrā no meistarklasēm piedalīsies cilvēki ar dažāda veida funkcionāliem traucējumiem.

 

Gatavošanas meistarklases biedrība “Rīgas pilsētas “Rūpju Bērns”” rīko ar Ziedot.lv un “Latvijas Valsts Meži” sniegto finansējumu.

 

Papildu informācija:

Māris Grāvis

Biedrība “Rīgas pilsētas “Rūpju Bērns””

Tālr.: +371 29526888

maris.gravis@rupjuberns.lv

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa