Tiek uzsākts jauns Erasmus+ projekts “EASY TO DO”

1. marts. 2024

2024. gada 1. martā nodibinājums "Invalīdu un viņu draugu apvienība "APEIRONS"" kopā ar sadarbības organizāciju FORENINGEN FRAMTIDSTAGET no Zviedrijas uzsāk Erasmus+ projektu "EASY TO DO"

Projekta mērķis ir izstrādāt jaunu pakalpojumu jauniešiem ar invaliditāti, ko sniegs jaunie jaunatnes darbinieki vecumā līdz 30 gadiem – viņi darbosies kā atbalsta/uzticama persona jauniešiem ar invaliditāti dažādās aktivitātēs ārpus mājas.

Projekts tiks īstenots Latvijā  un Zviedrijā abu pilsētu galvaspilsētās. Lai sasniegtu projekta mērķus, tiks veikti šādi uzdevumi:

  • sadarboties ar jauniem jaunatnes darbiniekiem un jauniešiem ar invaliditāti, lai veiktu līdzdalības izpēti par jauniešu ar invaliditāti vajadzībām, ierobežojumiem un risinājumiem;
  • pamatojoties uz pētījuma rezultātiem, izstrādāt apmācību programmu jaunajiem jaunatnes darbiniekiem, lai tie kļūtu par atbalsta/uzticamības personām jauniešiem ar invaliditāti un iesaistītu viņus dažādās aktivitātēs ārpus mājām;
  • apmācīt 20 jaunus jaunatnes darbiniekus atbilstoši izstrādātajai apmācību programmai;
  • pilotēt pakalpojumu
  • dodot iespēju 20 apmācītiem jaunatnes darbiniekiem atbalstīt 16 jauniešus ar invaliditāti dažādās aktivitātēs.

Projekta tiešie rezultāti būs 20 jauni jaunatnes darbinieki, kas apmācīti strādāt ar jauniešiem ar invaliditāti kā viņu atbalsta/uzticamības personas.

Projekta ilgums  – 01.03.2024 – 28.02.2026

Sadarbības organizācija: FORENINGEN FRAMTIDSTAGET no Zviedrijas

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa