Sabiedrības integrācijas fonds aicina darba devējus pieteikties novērtējumam “Dažādībā ir spēks!”

18. jūlijs. 2023

Jau sesto gadu pēc kārtas Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) aicina ikvienu darba devēju gan no privātā, gan publiskā sektora pieteikties bezmaksas novērtējumam “Dažādībā ir spēks”. Tā mērķis ir veicināt toleranci pret dažādību Latvijas uzņēmumos, organizācijās, institūcijās un darba tirgū kopumā, kā arī veidot Latvijas iedzīvotājos izpratni par dažādības jēdzienu un dalīties ar labās prakses piemēriem.

Augstu vērtējam, ka jūsu organizācija novērtējumā piedalījās jau iepriekš, pievēršot uzmanību dažādībai un atvērtībai savā darba vidē un kolektīvā. Tāpēc aicinām jūs piedalīties novērtējumā arī šogad, lai turpinātu uzlabot savu sniegumu un atvērtību dažādajam. Īpaši vēršam jūsu uzmanību tam, ka novērtējums šogad ir pārdzīvojis būtiskas izmaiņas.

Ja līdz šim novērtējumā “Dažādībā ir spēks” tika noteikti pieci balvu ieguvēji  nominācijās, tad turpmāk ikviens darba devējs, kas būs veicis dažādības novērtējumu, varēs iegūt dažādībai atvērta darba devēja statusu noteiktā kategorijā, sasniedzot vismaz 60% rezultātu. Statuss būs arī apliecinājums, kas ļaus pastāvīgi informēt klientus, sadarbības partnerus un darbiniekus par savu sniegumu dažādos aspektos.

Novērtējums “Dažādībā ir spēks” saturiski ir veidots tā, lai radītu darba devējiem interesi un motivāciju veidot savā darba vietā iekļaujošu darba vidi, veicinātu atvērtību dažādības vadībai un dažādības principu iedzīvināšanai, kā arī dotu nepieciešamās zināšanas uzsākt vai turpināt konkrētas aktivitātes situācijas uzlabošanai.

Pieteikumus novērtējumam jau iespējams veikt digitālā formā vietnē www.dazadiba.lv. Novērtējuma veikšana ir paredzēta līdz šī gada 15.septembrim, un pēc iesniegto datu caurskatīšanas, rezultāti tiks paziņoti gada nogalē īpašā dažādības vadībai veltītā pasākumā.

Jautājumu gadījumā rakstīt uz e-pastu info@dazadiba.lv.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa