Reģionos notiks informatīvās sanāksmes par sociālās jomas aktualitātēm

25. septembris. 2018

Labklājības ministrija (LM) no 2018. gada 20. septembra līdz 25. oktobrim rīko ikgadējās reģionālās metodiski-informatīvās sanāksmes piecos Latvijas reģionos pašvaldību sociālo dienestu un bāriņtiesu pārstāvjiem.

Šī gada reģionālo sanāksmju mērķis ir akcentēt sadarbības nozīmi starp pašvaldības sociālo dienestu un bāriņtiesu. Diskusijā sociālo dienestu un bāriņtiesu pārstāvji dalīsies labās prakses piemēros, diskutēs par problēmām un iespējām veicināt efektīvu starpinstitucionālo sadarbību. Sanāksmju laikā plānots klātesošos iepazīstināt arī ar sociālās politikas aktualitātēm, informēt par ārpusģimenes aprūpes atbalsta centru darbību un projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” aktivitātēm.

Pirmā sanāksme notiks 20. septembrī Zemgales plānošanas reģionā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33.

Nākamās sanāksmes notiks:
·         27. septembrī – Rīgā, Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā (Brīvības bulvārī 32);
·         4. oktobrī – Valmierā, Valmieras Kultūras centrā (Rīgas ielā 10)
·         11. oktobrī – Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļš” (Krasta ielā 31)
·         25. oktobrī – Kuldīgā, viesnīcā “Metropole” (Baznīcas ielā 11)

Sanāksme tiek īstenota ESF projekta Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās ietvaros. Projekts uzsākts 2015. gada aprīlī un turpināsies līdz 2022. gada decembrim.

www.lm.gov.lv

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa