Prezentāciju nieki un ko ar tiem darīt?

5. februāris. 2011

Reiz, ieejot kādā kabinetā, redzēju uz galda saliktus vismaz 20 mazus pulkstenīšus ar pildspalvu turētāju. Atšķīrās tikai krāsas un firmas zīmes. Skaidrs, ka tie bija saņemti tikšanās reizēs ar citu firmu pārstāvjiem, bet varbūt arī prezentācijās, semināros, konferencēs, varbūt komandējumos vai kādos citos pasākumos.

Nezinu, vai pie galda sēdošajai darbiniecei bija svarīgi, cik kurš pulkstenis rāda, un vai viņa vispār pamanīja, ja kāds apstājās. Skaidrs tikai tas, ka cilvēkiem, kuri apmeklē kādus pasākumus, bieži sakrājas milzum daudz visādu blociņu, pildspalvu, kalendāru, pulksteņu un visādu citu nieku ar dažādu firmu logo.

Vai saņēmējiem patiešām tie ir vajadzīgi, vai arī ar tiem tiek bezjēgā piekrauti kabineti, plaukti mājās, vai, labākajā gadījumā, izdalīti paziņām, kuriem šis bloknots, pulkstenis vai pildspalva ir vajadzīgāks? Vai arī laiku pa laikam kādā tīrīšanā tie tiek izmesti laukā.

Man liekas, ka te vajadzētu iesaistīties, piemēram, „Otrajai elpai”, un aicināt visus, kuriem ir sakrājušies līdzīgi „suvenīri” – nemest tos miskastē, bet savākt un aizvest uz šo veikalu – varbūt kādam tie tomēr būs vairāk noderīgi nekā šo nieku saņēmējam.

2011-10-11 16:55:06

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa