29 Aug

Vasaras izskaņā aicina uz labdarības burgeru ballīti “Pogā”

14. augusts. 2019

Šī gada 29. augustā, vasaras izskaņā, blogeris Rojs, jeb plašāk zināms kā “Pipars”, sadarbībā ar rehabilitācijas centru “Poga” ielūdz uz tradicionālo labdarības burgeru ballīti!

Burgeru ballītes rīkošanas iemesls ir pievērst uzmanību bērniem ar īpašām vajadzībām, sagādāt viņu ģimenēm skaistus svētkus un satikties ziedotājiem, un atbalstītājiem.

Ballītes idejas autors un organizators blogeris Rojs stāsta: “Esmu novērojis, ka sabiedrība labiem darbiem un projektiem ierasti pievērš uzmanību Ziemassvētku laikā, kad visur tiek skaļi atgādināts par labdarību un palīdzību līdzcilvēkiem. Tas ir labi, taču šie cilvēki kuriem ir nepieciešams mūsu atbalsts mums blakus ir visu gadu un arī viņi vēlas baudīt un izklaidēties!

Tāpēc nolēmu ka jāpamēģina izveidot kāds pasākums arī vasarā. Lai pievērstu sabiedrības uzmanību akcijai “Pipars Pogai”, 2018. gada rudenī noorganizēju pirmo burgeru ballīti centrā “Poga”, tā visiem patika un tika nolemts – tradīcija jāturpina! Gaidīšu arī tevi, atnāc un atbalsti šo pasākumu! Tu vari atnest kādus zīmuļus, krāsas, krāsojamos papīrus, konstruktorus, vai kādas galda spēles, ko atstāt centrā. Jo bērniem ar īpašām vajadzībām tie būs ļoti noderīgi!

Mīkstās mantas gan šoreiz atstāj mājās vai veikalu plauktos. Ja vēlies sniegt cita veida atbalstu, bet vēl neesi izdomājis kādu, atnāc uz pasākumu un aprunājies ar rehabilitācijas centra darbiniekiem, viņi ieteiks labāko risinājumu. Tiekamies labdarības burgeru ballītē 29. augustā, plkst. 16:00 pie rehabilitācijas centra “Poga”!”

Par cienastu rūpēsies “Pipars” un Grila skola, kas gatavos gardus burgerus! Pasākumu vadīs radio dīdžejs un pasākuma vadītājs Aleksandrs Tuguševs. Par pozitīvu gaisotni un dejām rūpēsies Roberts Gobziņš un apvienība “Resnie Putni”. Uzstāsies Aija Vītoliņa ar pianistu Romānu Vendiņu, Liene Šomase ar savas radošās studijas audzēkņiem, jaunā dziedātāja Signija Taraņenko (grupa “Carnelian”) un Jānis Bukums ar grupu! Pasākumā apskaņošanas tehniku sagādās un par karaoke iespējas piedāvās MrKaraoke.lv komanda!

Pasākuma noslēgumā – Mārtiņa Burbuļu ziepju burbuļu salūts !

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa