Pasākumi pēc autisma konferences

4. novembris. 2019

Pagājušās nedēļas nogalē Nacionālajā bibliotēkā notika Autisma apvienības konference, bet daži lektori joprojām uzkavēsies Latvijā un turpinās vadīt metodiskās darbnīcas.

Pasākumi pēc konferences:

Pirmā darbnīca – Pirmdien 4.novembrī plkst 10:00-13:00

Saruna Latvijas skolu līderiem ar Lielbritānijas ekspertu komandu. Iekļaušana skolā – kas ir, kas nav iespējams? Ko darīt? Kā? Pasākums notiks Strēlnieku ielā 9-14, Rīgā LAA telpās. Tā kā vietu skaits ir ļoti ierobežots, lūdzu, sūtiet pieteikumu personīgi uz liga.berzina@autisms.lv. Pasākums notiks angļu valodā un netiks tulkots.

Otrā darbnīcu grupa, kuras vadīs ASV komanda: Pirmdien 4.novembrī 14:00-17:00
Kā sagatavot un ieviest individuālo uzvedības plānu skolēnam ar zemi funkcionējošu autismu. Darbnīca vecākiem un atbalsta personālam. Pasākums notiks Strēlnieku ielā 9-14, Rīgā LAA telpās. Pasākums ir bez maksas, līdzi ņemam groziņus omulībai.

Otrdien 5.novembrī 10:00-14:00 

Vizuālais atbalsts un uzvedības regulēšanas stratēģijas (ēšana, gulēšana, tualetes treniņš u.c.) bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Darbnīca vecākiem un atbalsta personālam. Pasākums notiks Strēlnieku ielā 9-14, Rīgā LAA telpās. Pasākums ir bez maksas, līdzi ņemam groziņus omulībai.

Trešdien 6.novembrī 10:00-14:00
Smags autisms un agresīva uzvedība. Kā paredzēt, ko darīt agresijas gadījumā pret brāļiem, māsām, vienaudžiem. Darbnīca vecākiem un atbalsta personālam. Pasākums notiks Strēlnieku ielā 9-14, Rīgā LAA telpās. Pasākums ir bez maksas, līdzi ņemam groziņus omulībai.

Ceturtdien 7.novembrī 10:00-14:00
Augsti funkcionējošs autisms un trauksme. Kā palīdzēt bērniem jaunās vidēs, jaunās situācijās. Darbnīca vecākiem un atbalsta personālam. Pasākums notiks Strēlnieku ielā 9-14, Rīgā LAA telpās. Pasākums ir bez maksas, līdzi ņemam groziņus omulībai.

Ņemot vērā, ka vietu skaits ierobežots (ne vairāk kā 20 cilvēki vienā darbnīcā, lūdzam izvēlēties atbildīgi vienu darbnīcu un pa vienam pārstāvim no katras skolas. Pieteikšanās obligāta: http://ej.uz/LAA_darbniicas

Darbnīcas notiks angļu valodā, bet darbnīcas būs ļoti praktiskas un saprotamas arī ar nelielām valodas zināšanām. Ja ir kāds, kas var nākt palīgā tulkot kādu no šīm darbnīcām, mēs ļoti, ļoti novērtēsim jūsu palīdzību.

Mūsu draugu ziņas:

Lūdzam jūsu palīdzību – šo pašu pēckonferences darbnīcu ietvaros meklējam kādu brīvprātīgo, kas varētu tulkot lekciju medicīnas māsām 5.11. no 10:00 – 15:00 Par autoagresiju un autismu. Šī lekcija notiks Juglas ielā 20. Varbūt kādas, kam ir labas valodas zināšanas un kas vēlas dziļāk izzināt šo tēmu, var palīdzēt šajā laikā?

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa