PALIEC MĀJĀS = VIEGLI PALĪDZĒT turpina darbu arī 2021.gadā

3. janvāris. 2021

Lai sniegtu atbalstu COVID-19 krīzē cietušajiem, pagājušā gada pavasarī tika izveidota brīvprātīgo kustība #Paliecmājās. Vēlāk tā mainīja nosaukumu uz #Vieglipalīdzēt, un šobrīd darbojas kā atbalsta tīkls dažādās krīzes situācijās.

Pieaugot inficēšanās skaitam ar Covid-19, #vieglipalīdzēt brīvprātīgo kustība atjaunoja palīdzības tālruņa numuru 25661991, kā arī iespēju vērsties pēc palīdzības mājaslapā vieglipalidzet.lv.

Lai palīdzētu līdzcilvēkiem, kas atrodas pašizolācijā vai karantīnā, un reizē arī pasargātu citus iedzīvotājus no iespējamās inficēšanās ar Covid-19, brīvprātīgo palīdzības kustība #vieglipalīdzēt piedāvā palīdzību iepirkumu – pārtikas produktu un citu sadzīves preču sagādē –, mājdzīvnieku izvešanā pastaigās un emocionālā atbalsta sniegšanā.

Par pasūtīto preču apmaksu vienojas pasūtītājs un brīvprātīgais.

#vieglipalīdzēt aicina pieteikt palīdzību mājaslapā vai zvanot pa tālruni: 25661991. Tāpat arī kustības aktīvisti aicina kaimiņus, aprūpētājus un sociālos darbiniekus mudināt līdzcilvēkus zvanīt un pieteikt palīdzību.

Palīdzību aktīvisti centīsies izpildīt pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 72 stundu laikā. Palīdzības prasītājus lūgums saprast, ka viss tiek darīts pēc brīvprātības principa, veltot tam savu brīvo laiku.

Kustība arī aicina pieteikties arī jaunus brīvprātīgos no visiem Latvijas reģioniem, jo palīdzēt ir viegli.

#vieglipalīdzēt apvieno vairāk nekā 800 brīvprātīgo visā Latvijā.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa