Padarīsim Vecrīgu pieejamāku kopā!

2. augusts. 2018

Kampaņas ietvaros sociālā tīkla Facebook un Draugiem.lv lietotāji ir aicināti dalīties ar kampaņas ierakstu, 1 “share” būs ekvivalents trim eiro, ko “4finance Labie darbi” un Vivus.lv ziedos divu elektrisko dzinēju iegādei. “4finance Labie darbi” un Vivus.lv organizētā kampaņa turpināsies līdz 20. augustam.

Tie, kuri vēl nav paspējuši nospiest “Share” ir laipni aicināti sniegt savu ieguldījumu cilvēku ar kustību traucējumiem atbalstam. Kampaņas ierakstu meklējiet “4finance Labie darbi” un Vivus.lv Facebook un Draugiem.lv kontos.

Latvijā joprojām atvērts paliek jautājums par vides pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti. Ņemot vērā, ka Latvija arvien attīsta iekšzemes tūrismu, par vienu no galvenākajiem ārzemju tūristu piesaistes aspektiem noteikti jābūt vides pieejamībai, jo ceļotāju vidū nereti sastopami cilvēki ar kustību traucējumiem.

Bruģis, šaurās ietves, augstās trotuāru apmales un kāpnes joprojām ir mantojums, ko vecpilsēta nes līdzi, taču visas šīs lietas, kas ievērojami apgrūtina cilvēku ratiņkrēslos pārvietošanos un atpūtu Rīgas sirdī, ir iespējams mainīt, arī nebojājot vēsturisko vērtību.

Diskusiju rezultātā kopā ar “Apeirons” pārstāvjiem, esam nonākuši pie risinājuma, kas daļēji atrisinās cilvēku ratiņkrēslos pārvietošanās pa Vecrīgas ielām – iegādāties speciālus elektriskos dzinējus.

Dzinēji ievērojami atvieglos braukšanu ar ratiņkrēslu, jo pilnībā noņems slogu gan no braucēja rokām, gan no ratiņkrēsla trausliem priekšējiem riteņiem, vienlaicīgi nodrošinot manevrēšanas spēju un pietiekamu jaudu dažādu šķēršļu pārvarēšanai.

Kampaņas mērķis ir daļēji uzlabot situāciju, Vivus.lv un “4finance Labie darbi” sadarbībā ar apvienību “Apeirons” organizē labdarības kampaņu, kuras mērķis ir iegādāties speciālos ratiņkrēslu dzinējus, lai atvieglotu cilvēku ar kustības traucējumiem pārvietošanos pa Vecrīgu un radītu pieejamāku vidi.

Dalīties ar šo info var šeit:

Pilsēta visiem

Vai spēj iedomāties, ka daļa rīdzinieku bez pavadoņa nevar apskatīt vecpilsētas skaistākās vietas? Noskaties video un uzzini, kā kopā ar 4finance Labie Darbi, Vivus.lv un apvienību Invalīdu un viņu draugu apvienība Apeirons Tu vari palīdzēt mūsu pilsētai kļūt draudzīgākai arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Dalies ar šo ziņu un ar savu atbalstu parādi, ka Tev rūp! Uzzini vairāk: http://ejuz.lv/kjb #PilsetaVisiem

Posted by 4finance Labie Darbi on Trešdiena, 2018. gada 1. augusts

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa