Apeirona vasaras nometne pie Nabas ezera.

5. februāris. 2012

Šovasar invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons” rīkoja atpūtas nometni saviem kolēģiem un viņu domubiedriem. Nometne notika jūlija pēdējā nedēļā Kuldīgas rajona kempingā „Nabīte” pie Nabas ezera. Kempings atrodas gleznainā vietā, Lielā Nabas ezera krastā, kur robežojās Nabas upe ar Ventu. Šeit mēs atpūtāmies piecas dienas.

Nometne sākās nu jau tradicionāli ar savstarpējās iepazīšanās vakaru. Katrs nedaudz pastāstīja, kā sākās viņa sadarbība ar Apeironu. Protams, bez dažādiem jokiem arī neiztika.

Visvairāk man patika pirts diena, kad pirtniece Ināra pastāstīja par pirts veselīgo ietekmi uz cilvēku organismu. Pēc tam katrs, kurš vēlējās iet pirtī, gāja griezt sev pirtsslotas, kuras pašiem bija arī jāsasien. Pēc vakariņām notika lielā pēršanās.

Laiks bija labs un karsts, un visas aktivitātes bija organizētas brīvā dabā. No rītiem notika jogas nodarbības. Kuri vēlējās, varēja braukt ar laivām. Vārījām ziepes, peldējāmies, sauļojāmies. Nebijušas sajūtas sniedza ājurvēdiskā masāža. Notika arī cilšu prezentācija, un savu plaukstu atliešana ģipsī. Interesenti varēja noklausīties lekciju par bitēm un medu, kuru vadīja Aigars Bolis.

Nometnē interesantu pasākumu bija daudz, katrs tos varēja izvēlēties pēc savām spējām un interesēm. Tomēr galvenais bija visiem kopā brīvā dabā atpūsties.

2012-08-20 09:55:59

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa