Nāc līdzās Ziemassvētkos! Torņkalna baznīcā

15. decembris. 2022

16.decembrī 19.00 Torņkalna baznīcā notiks gada sirsnīgais labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos!, kura nosaukums ir “Gaišie sapņi”. Kopā ar festivāla Nāc līdzās! laureātiem – talantīgajiem jauniešiem ar īpašām vajadzībām uzstāsies iemīļoti skatuves māksklinieki Ilona Bagele, Evija Martinsone, Jānis Apeinis, Agnese Egliņa, Renārs Kaupers, Marija Naumova, Ingus Ulmanis, Rūta Dūduma, Ivo Fomins, Atis Ieviņš, Katrīna Dimanta, kori Kamēr un Nāc līdzās! un grupa Audiokvartāls. Kopā ar viņiem muzicēs Nāc līdzās Ziemassvētkos! orķestris Andra Sējāna un Jēkaba Jančevska vadībā.

Nāc līdzās

Arī šogad savus klausītājus iepriecināsim ar atpazīstamām un vienmēr gaidītām Ziemassvētku melodijām Andra Sējāna aranžējumā.
Bet pirmo reizi koncertā izskanēs komponista Jēkaba Jančenska jaundarbu cikls ar Ojāra Vācieša dzeju “Gaišās dziesmas” koriem un solistam, kuras komponists radījis tieši šim gaismu nesošajam labdarības koncertam. Pie klavierēm būs autors, bet ar viņu kopā muzicēs Renārs Kaupers un koris “Kamēr” un Fonda Nāc līdzās! jauktais koris. Dziesmu cikls tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.
Koncerta scenārijs tapis iekļaujot tajā Fonda Nāc līdzās! jauniešu slēptākos sapņus, kurus viņi mums uzticēja.
Visi koncertā gūtie ienākumi tiks izlietoti bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām talantu un spēju attīstības veicināšanai. Koncerta radošā producente jau visus šos 16.gadus ir Fonda Nāc līdzās! vadītāja Sarma Freiberga. Viņai palīgos šogad nāks jaunā režisore Antra Leite.
Koncerta muzikālais pavadījums – Nāc līdzās Ziemassvētkos! orķestris.
Koncerta norisē, bez profesionāļiem apgaisnošanā un apskaņošanā, mazo darbiņu veikšanā kā allaž palīdzēs daudzi brīvprātīgie jaunieši, kurus vadīs un koordinēs Diāna Ponaskova un Gatis Valainis. Koncerta māksliniekus palīdzēs dizainēt brīvprātīgās make-up speciālistes un frizieres Ineta Lesīte, Agnese Vieglā, frizieres Vineta Kusiņa, Sabīne Penka, kā arī brīvprātīgās frizieres no Rīgas Stila un modes tehnikuma un viņu skolotāja Inga Brigadere.
Bet svētku klinģeris pie mums ceļos no Donas un kāds dzirstošāks dzēriens no mūsu draugiem Abavas vīna darītavas.
Stundu pirms koncerta darbosies Ziemassvētku labdarības tirdziņš, kurā nelielas dāvaniņas būs sagatavojuši bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, tās par ziedojumu varēs iegūt ikviens koncerta apmeklētājs. Dāvaniņas varēs iegādāties norēķinoties ar skaidru naudu.
Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu paradīzē.
Vēlāk koncertu varēs noskatīties televīzijā.
https://www.naclidzas.lv/jaunumi/nac-lidzas-ziemassvetkos-tornkalna-baznica

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa