NĀC LĪDZĀS! lielkoncerts VEF Kultūras pilī 7. maijā

3. maijs. 2019

7.maijā VEF Kultūras pilī kopā pulcēsies bērni, jaunieši un pieaugušie ar īpašām vajadzībām no visas Latvijas – labāko priekšnesumu izpildītāji no četriem reģionālajiem Nāc līdzās! festivāliem, kuri noritēja martā un aprīlī Daugavpilī, Siguldā, Kuldīgā un Jelgavā.

Rīgā ieradīsies labākie priekšnesumu izpildītāji visdažādākajos skatuves mākslas žanros – būs gan dziesmas un dejas, gan uzvedumi, gan mūzikas instrumentu spēles. Šogad mums būs arī ciemiņi no Kauņas Neredzīgo izglītības centra. Lai arī visi dalībnieki ir cilvēki ar īpašām vajadzībām plašā vecuma amplitūdā, viņus visus vieno kopīga vēlme apliecināt savu varēšanu, parādīt savu talantu kādā no skatuves mākslas žanriem.

Festivāls ir ieņēmis nozīmīgu vietu cilvēku ar dažādu invaliditāti un garīgās attīstības traucējumiem dzīvēs, jo tas ļauj viņiem izpausties visdažādākajās radošajās formās, ļauj sevi apliecināt kā spējīgām un talantīgām personībām, kas viņiem un viņu tuviniekiem ir ļoti svarīgi.

Lielkoncerta priekšnesumus vērtēs kompetenta žūrijas komisija: komponists un mūziķis Rihards Zaļupe, Rīgas Doma kora skolas vokālās mākslas pedagoģe Valda Dzene, režisors Valdis Pavlovskis, fonda valdes locekle Marta Bieriņa un festivāla mākslinieciskā direktore, fonda Nāc līdzās! vadītāja Sarma Freiberga. Žūrija no 41 priekšnesuma izvirzīs 12 labākos, kuri iegūs šī gada festivāla Laureāta nosaukumu un iespēju piedalīties Ziemassvētku labdarības koncertā “Nāc līdzās Ziemassvētkos!”, kurš notiks Torņakalna baznīcā 15.decembrī. Tā kā konkurence ir ļoti sīva un dalībnieku mākslinieciskais līmenis ir sasniedzis augstu pakāpi, neviens nevar iepriekš paredzēt, kuri varētu būt goda nosaukuma ieguvēji.

Gaidām ikvienu, kurš vēlas ar savu klātbūtni atbalstīt jaunos māksliniekus ar īpašām vajadzībām, VEF Kultūras pilī! Ieeja brīva.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Nāc lidzās koncerta afiša

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa