Liepājas Neredzīgo biedrības projekta dalībnieki devās ekskursijā uz LavenderVillu

15. marts. 2018

20. aprīlī Liepājas Neredzīgo biedrības projekta dalībnieki, sociālā iekļaušana kursa “Dzīves skola” ietvaros, devās ekskursijā uz Grobiņas pagastā esošo LavenderVillu, kurā ekskursijas dalībnieki aplūkoja lavandas lauku un praktiskā darbnīcā varēja izgatavot sev noderīgas lietas no lavandas ziediem.

Ekskursijas pirmajā daļā bija iespējams uzzināt dažādus interesantus faktus par lavandas stādu audzēšanu Latvijā un iegūt informāciju par plašo lavandas ziedu izmantošanu gan cilvēka iekšējā miera un harmonijas atgūšanā, gan veselības uzlabošanā, kulinārijā un dažādos skaistumkopšanas līdzekļos. Savukārt otrajā daļā ekskursijas dalībniekiem bija iespēja, iesaistoties rokdarbu darbnīcā, izgatavot lavandas maisiņu, nogaršot lavandas ziedu tēju, kā arī interesenti varēja iegādāties ekoloģiskas rotaļlietas no lina auduma, kas papildinātas ar lavandas krāšņo aromātu.

Pateicoties labajiem laika apstākļiem un patīkamajai uzņemšanai, ekskursijā pavadītais laiks iepriecināja ikvienu ekskursijas dalībnieku, ļaujot iegūt jaunas zināšanas un iesaistot ikdienā neierastās aktivitātēs.

Šis ir Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekta „Nāc darboties un piedzīvo pārmaiņas!” Nr. 678/2. 2. 29. 2. ietvaros.

Projektu līdzfinansēja Liepājas pilsētas pašvaldība. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa