Liepājā palīdz nokļūt mājās no ratiņkrēsla izkritušai sievietei

28. maijs. 2018

26. maijā ap plkst. 11-20 Liepājas pašvaldības policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Siena ielā, no elektriskā ratiņkrēsla esot izkritusi sieviete un ratiņkrēsls vairs nedarbojoties.

Pašvaldības policijai sieviete paskaidrojusi, ka viņai kļuvis slikti, tādēļ uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāde. Pēc mediķu veiktās apskates sieviete apgalvojusi, ka viņas veselības stāvoklis ir uzlabojies, un atteikusies no nogādāšanas stacionārā.

Tā kā elektriskais ratiņkrēsls joprojām nedarbojās un sieviete nespēja tikt mājās, bet pašvaldības policijas operatīvajā transportlīdzeklī nebija iespējams ievietot ratiņkrēslu, mediķiem lūgts nogādāt sievieti dzīvesvietā, taču viņi norādījuši, ka nespēj to nodrošināt. Tāda pati atbilde saņemta arī no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, tāpēc līdz aptuveni kilometru attālajām mājām sieviete nogādāta, stumjot viņu ratiņkrēslā.
“Liepājas pilsētas pašvaldības policijas darbinieki regulāri palīdz bezpalīdzībā nonākušajām personām, sniedzot palīdzību iecelt no gultām izkritušos slimniekus, kā arī ieceļot no ratiņkrēsliem izkritušas personas,” piebilda pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa