20 Dec

Īpašais Ziemassvētku koncerts “Eņģeļi pār Latviju” TV3 ekrānā 20.decembrī

19. novembris. 2020

Novembrī tika uzsākta kanāla TV3, Bērnu slimnīcas fonda un veikalu tīkla ”Rimi” sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju”, aicinot radīt Ziemassvētku brīnumu 113 bērniem visā Latvijā, kuru atbalstam kopā nepieciešami 293 248 eiro. 20.decembrī notiks īpašais Ziemassvētku koncerts.

 

Labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” norisināsies trīspadsmito reizi.  Šogad tā aicina palīdzēt sešiem akcijas vēstnešiem – Marijai (4), Robijam (5), Markam (4), Elizabetei (7), Demjanam (4), Vadimam (7) un vēl 107 bērniem visā Latvijā, kuri vēlas patstāvīgi spert soļus, izteikt vārdus, priecāties par katru jaunu dienu, paveikt lielas lietas un – kas ir pats galvenais – būt laimīgi un veseli. Lai palīdzētu piepildīt brīnumu ar vislielāko vērtību – bērnu veselību, kopumā ir nepieciešami 293 248 eiro.

”Šogad, pateicoties ziedotāju atbalstam, esam varējuši palīdzēt 272 bērniem! Mūsu pagājušā gada akcijas Eņģeļi pār Latviju vēstneša Daniela veselības stāvoklis ir tik ļoti uzlabojies, ka viņš iet uz bērnudārzu un ir pat uzsācis apmeklēt džudo nodarbības, savukārt Patriks, kuram ir autiskā spektra traucējumi, ir varējis sāk mācības 1. klasē. Regulāri saņemam bērnu vecāku pateicību un ziņas par to, cik ļoti ziedotāju atbalsts ir palīdzējis viņu bērnam sasniegt lietas, kas pavisam nesen vēl likās neiespējamas. Nezinu, vai cilvēki ziedojot aizdomājas par to, cik viņu ziedotajam eiro ir liela vērtība šo bērnu dzīvēs, bet esmu ļoti pateicīga katram par sniegto atbalstu! Un no sirds ceru, ka arī šoreiz mums kopā izdosies palīdzēt visiem 113 bērniem, jo katram bērnam mūsu atbalsts šobrīd ir ļoti nepieciešams”, ziedot bērniem aicināja Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Ziedojuma summu veido izmaksas, kuras nepieciešamas bērniem ar dažādām veselības problēmām, kuru ārstēšanai pietrūkst valsts finansējuma. Šī gada akcijā palīdzību sagaida 36 bērni ar autismu, 19 bērni ar kustību traucējumiem, 10 bērni ar epilepsiju un 48 bērni, kuriem palīdzība ir nepieciešama ārkārtas situācijās.

Šogad akcija ”Eņģeļi pār Latviju” uzsāk jaunu tradīciju, aicinot ikvienu kļūt par brīnumdari savā ģimenē, kolektīvā, pilsētā vai novadā. Akcija aicina domubiedrus vienoties kopīgā labā darbā – piemēram, attālināti organizējot sveču liešanas meistarklasi draugu lokā, atsakoties no rīta kafijas vai našķiem mēneša garumā, rīkojot gardumu tirdziņu ģimenes lokā vai darot jebko citu, kas ļaus kļūt par brīnumdariem un ietaupīto vai nopelnīto naudu ziedot bērnu veselībai. Līdz pat 4. decembrim katru iedvesmojošo ziedojumu stāstu aicinām reģistrēt akcijas mājaslapas www.engeliparlatviju.lv sadaļā ”Brinumdarbi”. Jau 7. decembrī ceļā dosies labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” brīnumu ekspresis, lai apkopotu iedvesmas stāstus un brīnumdarbu akcijā savāktos līdzekļus no visas Latvijas.

14. decembrī darbu uzsāks zvanu centrs, bet 20. decembrī gaidām pie ekrāniem!

 

Ziedot aicinām līdz 31. janvārim:

  • Akcijas mājas lapā: www.engeliparlatviju.lv
  • Iegādājoties piegādātāju akcijas preces Rimi veikalos (07.12.2020. – 03.01.2020.)
  • Ziedojot ziedojumu kastītēs Rimi veikalos
  • Ziedojot Rimi e-veikalā www.rimi.lv
  • Ziedojot MansRimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājas lapā www.mansrimi.lv
  • Zvanot pa tālruni 90006869 (maksa par zvanu 4,27 eiro).

Palīdzi bērniem sagaidīt īstu Ziemassvētku brīnumu! Dāvini to, kas patiesi svarīgs!

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa