13 Jan

Konference ”Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem” 13. janvārī

6. janvāris. 2020

Ielūdzam Jūs piedalīties konferencē, lai iepazītu un smeltos iedvesmu no Zviedrijas skolu projekta ”Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem”, kura mērķa grupa ir 4.-6. klašu skolēni.

Tas ir projekts, kas mudina mūs pozitīvi pieņemt cilvēku dažādību, ieraudzīt to, ka ikvienam cilvēkam piemīt spējas un resursi, un izprast, kā mazināt aizspriedumus, vairojot zināšanas un iepazīstot vienam otru. Integrācijas uzdevums nav panākt, lai visi būtu vienādi. Tās uzdevums ir iemācīt mums pieņemt, ka visi esam atšķirīgi, un saskatīt tajā vērtību.

Projekta iniciators ir dienas nodarbinātības organizācija personām ar garīga rakstura traucējumiem – teātra trupa ”Glada Hudik teatern” (Zviedrija). Pēdējo gadu laikā 40 000 Zviedrijas skolēnu ir piedalījušies projektā “Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem”. Šobrīd projektā ir iesaistījušās 16 Latvijas skolas. Ļoti priecājamies, ka tieši Latvija ir pirmā valsts, kurā šis projekts tiek īstenots ārpus Zviedrijas robežām. Ar šo konferenci vēlamies veicināt integrāciju, pieņemšanu un mīlestību. Esam pārliecināti, ka šis projekts ir īstenojams jebkurā pasaules valstī un skolā. Skolas, kuras pēc konferences vēlēsies iesaistīties projektā, varēs pieteikties dalībai.
Konference notiks kinoteātrī ”Splendid Palace” Elizabetes ielā 61, Rīgā, 2020. gada 13. janvārī pl. 10.00-17.00. Pēc pasākuma Zviedrijas vēstniecība visus dalībniekus ielūdz uz pieņemšanu. Dalība konferencē ir bez maksas. Konferences dalībnieki saņems sertifikātu par dalību pasākumā (8 stundas).

Lūdzam pieteikties līdz š.g. 10. janvārim, aizpildot anketu elektroniski: https://forms.gle/ZwCvLbh6SgRW414ZA Vietu skaits ierobežots. Ja Jūsu plāni mainās un nevarēsiet ierasties, lūdzam informēt pa tel. +371 296 282 00 vai e-pastu: peteris.martukans@gmail.com

Dalībniekiem no reģioniem apmaksājam starppilsētu sabiedriskā transporta biļeti uz Rīgu, ja organizatoriem tiek iesniegts čeks. Reģistrējoties pasākumam, lūdzam norādīt aptuveno biļetes cenu.

Dalībniekiem, kuriem transporta dēļ varētu būt grūtības no rīta laikus ierasties Rīgā, piedāvājam nakšņošanas iespēju 12.-13. vai 13.-14-janvārī divvietīgā numuriņā viesnīcā Clarion Collection Hotel Valdemars. Nakšņošanu un vakariņas 12. VAI 13. janvārī viesnīcā Clarion Hotel apmaksā konferences organizatori. Jautājumos par viesnīcas rezervēšanu lūgums sazināties ar: Evija Rācene, tel: +371 277 94994, racene.evija@gmail.com

Detalizētu konferences programmu skatīt pielikumā.

Sīkāka informācija par pasākumu: projekta vadītājs Latvijā Pēteris Martukāns, tel: +371 296 282 00, peteris.martukans@gmail.com

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa