21 Apr

Kādus pakalpojumus sniedz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra?

20. aprīlis. 2021

VSAA uzdevums ir nodrošināt valsts sociālās apdrošināšanas pensiju, pabalstu, atlīdzību, valsts izdienas pensiju un valsts sociālo pabalstu piešķiršanu un izmaksu.

VSAA

Daudzus nodarbina jautājumi par pensijām un pabalstiem, jo tas jau skar vai kādā brīdī skars katru no mums. Tāpēc ir svarīgi zināt, kāpēc mana pensija ir tieši tāda; cik saņemšu no 1. jūnija; kas ir pārejas periods pensiju un sociālā nodrošinājuma pabalsta saņemšanai; vai bērna ar invaliditāti kopšanas periods tiks ieskaitīts darba stāžā u.c.

Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, aktuālās sarunas studijā uzaicināti VSAA pārstāvji, kuri atbildēs uz skatītāju jautājumiem un pastāstīs par VSAA pienākumiem. Uzzināsiet arī, kādas izmaiņas VSAA pakalpojumos notiek 2021. gadā, kā tiks maksāta pensija par nostrādāto laika periodu Lielbritānijā, vai to pārcels uz Latviju, u.c.

Raidījumu vadīs sociālais mentors un biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle Santa Survila kopā ar Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētāju Ivaru Balodi.

Skatītājiem būs arī iespēja uzdot sev interesējošu jautājumu un saņemt atbildi tiešraides laikā.

Par šiem un citiem aktuāliem jautājumiem uzzināsiet aktuālās sarunas tiešraidē 21. aprīlī plkst. 18.00 Santas Survilas Facebook profilā.

Pievienojieties Facebook tiešraidei un uzdodiet jautājumus!

Iespējams, tieši jūs, kā aktīvu raidījuma dalībnieku, gaida balva!

Aktuālās sarunas saite tiešraidei: https://www.facebook.com/santa.survila

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa