03 Jun

Cilvēks ar invaliditāti. Ortopēdiskie apavi.

2. jūnijs. 2021

Šī gada 3. jūnijā Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons” turpinot uzsākto 8 diskusiju ciklu “Meklē un atrodi!” jau nonākuši līdz trešajai diskusijai, kura norisināsies 3.jūnijā no 14:00-15:30 invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” facebook lapā. Šīs diskusijas tēma būs "Cilvēks ar invaliditāti. Ortopēdiskie apavi."

diskusija

Šajā diskusijā piedalīsies divi cilvēki, kuriem ikdienā nepieciešami ortopēdiskie apavi, taču to piedāvājums, cena un valsts atbalsts neatbilsts realitātei.

Diskusijā piedalīsies pārstāvji no Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja, Labklājības ministrijas un Tehnisko palīglīdzekļu centra, kā arī tiks aicināts neatkarīgais eksperts.

Klikšķini šeit https://www.facebook.com/events/287712229710965?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D
Un spied DOTIES/GOING 🙂

Diskusiju ciklam “Meklē un atrodi!” līdzi variet sekot https://www.facebook.com/ApvienibaApeirons/events/?ref=page_internal sadaļā pasākumi / Events.

Visus diskusiju ierakstus varēsiet apskatīt šeit: https://www.facebook.com/ApvienibaApeirons/live_videos/?ref=page_internal

Visās diskusijās tiks nodrošināts sinhronais zīmju valodas tulks.

Aicinām sekot līdzi diskusijai un ar to dalīties Jūsu sociālajos tīklos!

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa