Kā Kristīne pēc sociālā pabalsta gāja

5. februāris. 2012

Neizturēju un izkopēju no invalīdu domubiedru grupas Draugos Kristīnes L. rakstīto. Piebildīšu, ka Kristīne ir neredzīga.

“Vakar nostāvēju trīs stundas rindā, bet tā arī klāt netiku pie sociālajiem. Viena vecene, kura labi ja ar pildspalvu prot aizpildīt papīrus, pusstundu, nepārspīlēju, tiešām pusstundu pieņēma no viena cilvēka iesniegumu par pārtikas pabalsta piešķiršanu, jo vienkārši neko nesaprot no datora. tagad jāiet agri no rīta uz astoņiem un jāstāv rindā, sasodīts.

Šodien aizgāju astoņos, priekšā bija tikai viens cilvēks. Strādāja gan tā pati dāma. Uzrakstīju to iesniegumu, šī izdrukā, saka, ok, ka pabalsts būšot. Es prasu, uz kurieni tad man pārskaitīs, ja es neesmu vēl pateikusi kontu? Tad tik atjēdzās un teica, lai iedodot kontu. Es teicu, ka nodiktēšu, man telefonā ir, a viņa negribēja ņemt, teica, lai no bankas papīru nesot, kur numurs virsū. Nu beidzot piekrita, teica, ja es tā esot ar mieru, tad labi, lai tā būtu.”

Pilnu sarunu var lasīt Draugos domubiedru grupā “Mēs- savādākie, bet ne sliktākie (cilvēki ar invaliditāti)”. Vēl piebildīšu, ka Kristīne lieliski strādā ar datoru, izmantojot balss atbalsta programmu.

2012-01-04 12:05:47
Komentāri
janis
2012-01-10 13:06:46
Mums ir vajadziga palidziba!Tapec versamies pie jums.Esam gimene berns iet bernudarza un mums ir problemas ar dzivokli nespejam apmaksat,parads jau ir 1234.Savaksim naudinu lai mus neizliek no dzivokla lauka!Sajku jau ieprieks paldies. janis jantarpins@inbox.lv konta nr LV81HABA0551020203174 janis jantarpins@inbox.lv Lūdzu palīdziet mums.
Raita
2013-02-08 14:18:26
Absurds,sataisa paradu un tad vel nepietiek nekaunibas prasit cilvekiem,lai saziedo naudu!!!Sviests,kaut kads! Ari es nekad neesmu bijusi partikusi,un ari man ir gimene,bet es vienmer semu stradajusi un cinijusies par savu gimeni,un,kas ir pats galvenais,man nekad nav bijusi paradi ne par dzivokli,ne cita veida.Te luk!
Edijs
2013-02-11 19:35:50
Vai kauns šim cilvēkam, kas prasa liekulīgi naudu ir? Man pašam ir situācija, ka esmu uz nabadzības robežas, taču nečīkstu, man nepatīk šādi ļaudis, kas norāda kontu nummurus, pēctam citur norāda citus žēlabainus rakstus utt. Nesaku neko par šo konkrēto gadījumu, jo nezinu neko vairāk, taču ne šādā veidā risina problēmas.
Linda
2014-07-01 22:04:53
Jani. Varbuut megini pastradat !?

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa