Jūrmalas koledža (RRC)

5. februāris. 2019

2011. gada rudenī jau otro reizi mēģināju startēt Jūrmalas koledžā. Šeit pieņem cilvēkus ar dažādām saslimšanām un invaliditātes grupām. Koledžā ir iespēja saņemt profesionālo rehabilitāciju un ikvienam iegūt gan vidējo profesionālo, gan arī pirmā līmeņa augstāko izglītību.

Testos piedalījās dažāda vecuma un dažādu izglītības līmeņa cilvēki, kā arī cilvēki ar dažādām saslimšanām, kā arī traumu rezultātā iegūtajām invaliditātēm. Manuprāt, skolas galvenais uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem pēc traumas atgriezties savā ierastajā dzīvē – varbūt pat savā profesijā.

Kā jau minēju, šajā skolā mēģināju startēt otro reizi. Pirmajā reizē mācījos datorkursos, kuri, kā izrādās, bijuši pirmie šāda veida kursi šajā skolā. Par cik biju beidzis datorkusus Rīgā, man bija arī vieglāk mācīties. Protams, iemācījos daudz ko jaunu. Pēc šiem kursiem man palaimējās strādāt Invalīdu un viņu draugu apvienībā „Apeirons”. Pēc divu gadu darba kādu laiku nedrīkstu strādāt subsidētajās darba vietās, un tāpēc izlēmu laiku izmantot lietderīgi – mācoties.

Šogad arī koledžā neiekļuvu nepietiekamo zināšanu dēļ. Tāpēc nolēmu turpināt paaugstināta līmeņa datorkursos. Katrā ziņā man pašam tas nāks par labu.

2011-09-20 09:40:22

Komentāri
Aleksandrs
2012-08-16 12:20:03
Jums iesaku mācīties,jo esmu pats tur mācījies un teikšu ka nemaz nav tik slikti! Mācīšos turpmāk tur! http://www.alsviki.lv/
Edijs
2013-02-11 18:37:55
Kādas iespējas ir mācīties sociālajā valsts integrācijas aģentūrā Neredzīgam cilvēkam?
Dainis G
2014-01-20 21:41:09
Esiet uzmanigi ar so skolu,lai pec tam nav janozelo.Ja ir kadi nopietnaki veselibas traucejumi,tad apsveriet to,ka katru dienu jasez pie kompjutera 8 macibu stundas diena ,ne katrs var izturet,un bija daudzi gadijumi,kad invalids fiziski nevareja izturet sadu slodzi,otrkart ar sadu izglitibu atrast darbu,praktiski ir neiespejami.Skolu pabeigsiet jebkura gadijuma,un vajadzigo diplomu ari iedos,lai butu ko atskaitities valdibai par izlietotajam finansem Jusu apmacibai.Piem. es tur macijos 3 gadus,bet paliku no krukiem ratinkresla,tiesi sis skolas del,jo neiztureja mugura pec daziem gadiem.Labak uzreiz staties neklatiene ,kaut kada cita,vertigaka macibu iestade.Velu veiksmi.Izvele Jusu.
Raimonds
2016-07-21 13:29:01
Kas jādara lai pieteiktos šajā skolā un kad tas jādara? (Vidusskolā) man ir 36 gadi un jau 4 gadi esmu ratiņkrēslā.
Gunārs
2016-09-12 20:04:57
Raimondam Jums Jāsazinās ar šo skolu, jāiziet divu nedēļu testi, kuri parādīs Jūsu zināšanas. Pēc šiem testiem arī nolems Jūsu tālākās izglītības iespējas.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa