Kā es sagribēju pamācīties

5. februāris. 2011

Nejauši NVA mājas lapā pamanīju informāciju par projektu strādājošiem „Mūžizglītības pasākumi”, kurā piedāvāja izvēlēties mani interesējošus apmācību kursus jebkurā mācību iestādē un saņemt kuponu to apmaksai 250 Ls apmērā. Nopriecājos un ieinteresējos par šādu iespēju! Diemžēl prieks mans nebija ilgstošs, tikai līdz brīdim, kad izdrukāju kupona noformēšanas un saņemšanas shēmu.

Lai kuponu saņemtu, man nāktos braukt uz NVA piecas reizes un vienu reizi uz izvēlēto mācību iestādi.

1. Vispirms pie inspektora, kurš novērtētu manu atbilstību(!) un piereģistrētu, izdodot norīkojumu pie karjeras konsultanta.

2. Karjeras konsultants izdotu man slēdzienu.

3. Pamatojoties uz slēdzienu inspektors izsniegtu kuponu.

4. Kuponu jāaizved uz mācību iestādi, lai tur aizpilda.

5. Man pašai jāatved kupona otro daļu uz NVA.

Lūk, tāda epopeja. „Viss cilvēka labā, viss cilvēka labklājībai”! Kur ,lai strādājošs cilvēks ņem laika tik daudziem apmeklējumiem!

Un, ja vēl ņem vērā, ka mana NVA filiāle ir nepieejama un iekšā es tur iekļūt nevaru, kā arī man nav asistenta, kurš varētu man palīdzēt aizbraukt līdz NVA ar sabiedrisko transportu, tad jābrauc ar taksometru, visi mani braucieni kopā izmaksās apmēram 35 ls…

Jau kuru reizi atkārtojas viens un tas pats: „Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr…..”. Tiek uzbūvēta nobrauktuve, taču to nav iespējams lietot; iepirka ratiņkrēslus, bet viņi lietošanā ir neērti; iepirka zemās grīdas tramvajus, bet tie nebrauc salā un pa sniegu…..Un tā uz katra soļa.

Šoreiz no manis Buratīno nesanāks…

2011-02-04 16:17:02
Komentāri
Edijs
2013-02-11 21:27:47
Par kuponu sistēmu vispār esmu neapmierināts. Man arī šobrīd ir dīvaina situācija. Jau decembrī pienāca kārta kupona saņemšanai. NVA, zvanīja, ka jāiet uz kupona saņemšanas kabinetu. Tur ierados norunātā laikā. Tad pēkšņi saprot, ka esmu neredzīgs, sāk šaubīties, ka spēšot mācīties projekta vadību, ilgi skaidrojoties tomēr to kuponu izsniedz. Ilgi meklēju skolu, kura ņems mani pretī, viena kategoriski neņem, taču uzzinu, ka viena tomēr ņems, ļoti laipna vadība, aizpildam kupona otru pusi, pienāk janvāris, zvvana no iestādes, kur iesniedzu dokumentu un saka, ka nav nokomplektēta grupa, ka zvanīs pēc nedēļas, rezultātā kuponu anulēja, vēl tagad gaidu ziņu no NVA kāds būs viņu risinājums. Secinājums. Lai būtu vienlīdzīga konkurence vēl ir daudz darāmā no valsts vīru un sievu puses. Arī es vēlos dzīvot pilnvērtīgi, gan mācīties, gan strādāt. Rodas jautājums, kā lai es dzīvoju, ja mācīties un strādāt apzināti liedz, vai vismaz ierobežo.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa