11 Aug

Eksperti aktuālajā sarunā. Sociālā iekļaušanās. Vīzija un aktualitātes

9. augusts. 2021

11. augustā no plkst. 18.00 līdz 19.30 aicinām piedalīties aktuālajā sarunā ar Labklājības ministrijas valsts sekretāra vietnieci Janu Muižnieci par ieviestajām izmaiņām sociālajā jomā, par plāniem un vīziju.

Plakāts

Sarunu vadīs Santa Survila, piedaloties Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājam Ivaram Balodim.
Jana Muižniece ir Labklājības ministrijas valsts sekretāra vietniece darba tirgus, darba attiecību un darba aizsardzības, sociālās apdrošināšanas un sociālās iekļaušanas politikas izstrādes un īstenošanas jomā. Ieguvusi Latvijas Universitātes maģistra grādu sabiedrības vadībā.
Vai aprēķinātā vecuma pensija kopsakarā ar citiem pieejamiem sociālās drošības pasākumiem nodrošina cilvēka pamatvajadzību apmierināšanu? Runāsim par sociālās apdrošināšanas politiku, minimālo pakalpojumu grozu, GMI, par ieviestajiem sociālajiem pakalpojumiem. Vai un kā tie uzlabos cilvēku ar invaliditāti un ikviena iedzīvotāja situāciju, vai vairos cilvēku ar invaliditāti aktivitātes un veicinās iekļaušanos darba tirgū?
Pievienojieties Aktuālajai sarunai Facebook tiešraidē un uzdodiet sev interesējošus jautājumus!
Iespējams, tieši jūs saņemsiet balvu kā aktīvākais raidījuma dalībnieks!
Tiešraide būs redzama Santa Survila profilā https://www.facebook.com/santa.survila/ ar straumēšanu Santas Survilas sociālo konsultāciju grupā Facebook 11. augustā no plkst. 18.00 līdz 19.30.
Esiet laipni aicināti pievienoties!
Septembrī mūsu tikšanās Facebook notiks regulāri, katru otro nedēļu trešdienās plkst. 18.00, kad tiešraidē atbildēs  jomas eksperti.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa