06 Oct

Aktuālā saruna par cieņpilnu aprūpi mūža nogalē.

5. oktobris. 2021

Viesos Hospiss.lv valdes locekle Inta Gerharde.

plakāts

Ikviens cilvēks vēlas būt uzklausīts un, saprasts…. Kā rīkoties, ja pārņēmusi nedziedināma slimība? Kā šajā gadījumā saņemt atbilstošu aprūpi, atbalstu un nodzīvot cieņpilni sava mūža izskaņu….

Kā nodrošināt labāko mūža nogali nedziedināmi slimiem cilvēkiem?

Hospiss.lv pakalpojums dod iespēju paliatīvā aprūpē esošajam cilvēkam piedalīties savas personīgās dzīves vadīšanā un nodrošina iespējami labāko dzīves kvalitāti, līdz mūža izskaņai.

Šoreiz runāsim par to, kas ir cieņpilna mūža nogales aprūpe, kā un kas var saņemt hospiss pakalpojumu, kādi ir lielākie izaicinājumi, kādi projekti jau ir veikti un kādi tiek plānoti nākotnē.

Viesos Hospiss.lv valdes locekle Inta Gerharde.

Aktuālajā sarunā runāsim par to, kā nodrošināt veselības, sociālo, psiholoģisko un garīgo aprūpi, ievērojot neārstējami slimā cilvēka un viņa ģimenes emocionālās, garīgās, fiziskās un sociālās vajadzības slimības laikā.

Sarunu vada Santa Survila, biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle un sociālais mentors, piedalās Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis.

Hospiss LV ir sabiedriskā labuma organizācija, kuras mērķis ir aktualizēt paliatīvās aprūpes pakalpojumu nozīmi, lai pacienti pēdējo atvēlēto laiku varētu pavadīt patīkamos apstākļos, profesionāla personāla uzraudzībā.

Par nedziedināmi slimu cilvēku aprūpi mājās, izmēģinājuma projektā no 1. oktobra pilngadīgām personām un par atbalstu viņu ģimenes locekljem.

Hospiss LV misija ir sniegt cilvēkiem brīvību izvēlēties, kā pavadīt mūža nogali.

Skatītājiem būs iespēja uzdot viesei Intai Gerhardei sev interesējošus jautājumus tiešraides laikā.

Aktīvākais raidījuma dalībnieks saņems balvu!

Aktuālā saruna tiks straumēta Santas Survilas Facebook profilā un Santas Survilas sociālo konsultāciju grupā.

Aktuālās sarunas saite tiešraidei: https://www.facebook.com/santa.survila

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa