02 Dec

Kā iemācīties saglabāt emocionālo līdzsvaru pašizolācijas laikā? Viesos Elaine Brazila-Bērziņa

28. novembris. 2020

Vakari paliek arvien tumšāki un cilvēki vairāk laika pavada mājās. Nevar aicināt ciemiņus vai doties ciemos…valda neziņa par apkārt notiekošo un savstarpējie kontakti ir samazināti līdz minimumam. Ir ļoti svarīgi saglabāt emocionālo līdzsvaru, nejusties vientuļiem un spēt nosargāt sevi. Kā spēt saglabāt sevī spēku, vēlmi darīt un nepadoties?

PlakātsAktuālajā sarunā viesos Elaine Brazila-Bēziņa 

Izaugsmes trenere, veic komandas apmācības un  ir lektore. Precēta ar Hansu Bērziņu un trīs bērnu mamma. 14 gadus dzīvo Latvijā kopā ar savu ģimeni.

“Elaine ir iedvesmojoša, dzīves gudra sieviete. No viņas dzirkstī enerģija un ar savu dzīvesprieku spēj aplipināt ikvienu.”  (S. Survila)

Ar Elaini Brazilu-Bēziņu sarunāsies sociālais mentors, biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle Santa Survila un Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis.

Aktuālās sarunas laikā mēs kopā meklēsim atbildes, lai atbildētu sev uz vairākiem svarīgiem jautājumiem. Lai saprastu kā mēs varam palīdzēt sev un vieglāk pārdzīvot grūtākus laikus.

Vai ir iespējams  saglabāt emocionālo līdzsvaru pašizolācijas laikā? Ja mēs nevaram izmainīt ārējo realitāti, kas ir ap mums – kā izmainīt savu iekšējo realitāti – attieksmi pret apkārt notiekšo, pret apstākļiem, kuros atrodamies. Runāsim par ētiku un garīgām lietām, par cilvēku savstarpējo saskarsmi.

Kā iemācīties labāk pieņemt sevi? Šis jautājums ir svarīgs ikvienam un  cilvēkiem, kuriem ir veselības problēmas vai  ar invaliditāte, iespējams, pieņemt sevi ir vēl grūtāk.

Kā cilvēkiem nejusties vientuļiem, kā iemācīties un spēt palīdzēt sev.

Kā cilvēkam var palīdzēt koučings?

Kā iemācīties stiprināt sevi, kā pareizi veidot savu iekšējo komunikāciju?

Links tiešsaistes pieslēgumam: https://www.facebook.com/santa.survila 

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa