Bungu samits

16. augusts. 2018

19. augustā, Rīgas pilsētas svētku ietvaros, 11. novembra krastmalā, notiks 4. Baltijas bundzinieku samits! Pasākums dalībniekiem un apmeklētājiem bez maksas.

Programmā: Latvijas zināmāko bundzinieku priekšnesumi, bungu un perkusiju meistarklases, bungu rings – cīņas, bungu brendu stendi, priekšnesumi, lietoto bungu lietu tirgus, amatnieku darinājumu tirdziņš, konkursi un daudzas citas aktivitātes.

LV 100 Jauniešu rīcības komiteja sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību Apeirons šogad ir aicinājusi jauniešus arī no Lietuvas. Lietuvu pārstāvēs organizācija NNT projektai, turpretim Latviju pārstāvēs dalībnieki no RVNB “Redzi mani”, lai kopā uz lielās skatuves ar mūziķiem un samita dalībniekiem vienotos kopējā dziesmā -“Brīvību Baltijai”, kuras izpildītājs ir grupa Opus pro. Koncerta ģenerālmēģinājums notiks plkst. 16:00, un vakara koncerts sāksies plkst. 20:00.

Baltijas bundzinieku samits ir vienīgais bundzinieku saiets ne tikai Baltijā, bet arī visā Ziemeļeiropā. Samita laikā, visas dienas garumā notiek dažādas bundziniekiem saistošas aktivitātes, taču kulminācija ir vakara koncerts, kurā vairāk kā 200 – 300 bundzinieki sinhroni izpilda dažādus ritmus un dziesmas.

2017. gads bija īpašs, jo samits tika iekļauts “Latvija 100” pasākumu programmas kalendārā, ieskandinot Latvijas dzimšanas dienu skaļāk kā citur un rosinot vēl lielāku sabiedrības interesi.

Organizē: Andžeja Grauda BUNGU SKOLA / Drum school LV

Atbalsta: Koncertorganizācija “Ave Sol”,Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas Brīvosta.

Sižets no LTV rīta panorāma 15.08.- https://www.youtube.com/watch?v=vu_zhXWNM3A

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa