Bijušās Gramzdas pamatskolas telpas pielāgo sociālās aprūpes un rehabilitācijas centram

20. augusts. 2018

Bijušās Gramzdas pamatskolas telpās norisinās būvdarbi, lai tās pielāgotu sociālās aprūpes un rehabilitācijas centram, informē Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonska (VL-TB/LNNK).

Būvdarbus objektā veic telpu nomnieks SIA “Studiums”, kas bijušajā pamatskolā vēlas atklāt aprūpes centru. Paredzēts, ka pirmos klientus centrs varēs uzņemt pēc četriem mēnešiem.

Pašlaik ēkā noris siltumapgādes sistēmas maiņa un, tā kā ēkā darbojas Priekules pirmsskolas izglītības iestādes “Dzirnaviņas” 16 bērnu grupa, “Studiums” apkures sistēmu nomainīs arī tajā, bet pašvaldība šiem darbiem nodrošinās līdzekļus.

“Esam cerību pilni un ļoti priecīgi par šādu sadarbību,” uzņēmuma ieceri komentēja Jablonska.

Ar “Studiums” īpašnieci un vadītāju Svetlanu Skrīveri aģentūrai LETA pašlaik neizdevās sazināties. “Firmas.lv” dati liecina, ka 2016. gadā dibinātais uzņēmums pērn apgrozījis 170 878 eiro un cietis 3926 eiro zaudējumus.

Jau vēstīts, ka pavasarī Priekules novada dome lēma iznomāt skolas telpas “Studiums”. Uzņēmums, kam Liepājā pieder privātais bērnudārzs “Pikucis”, Gramzdā iecerējis izveidot ilglaicīgās un īslaicīgās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centru. Tajā uzņems gan seniorus, gan 1. un 2. grupas invalīdus, izņemot personas ar garīgiem traucējumiem un pacientus ar smagu demenci. Aprūpes centrā tiks sniegti arī īslaicīgās aprūpes pakalpojumi līdz trim mēnešiem, piemēram, pacientiem, kuriem pēc insulta nepieciešams atveseļošanās periods. Tāpat tikšot piedāvāta iespēja pansionāta telpās uzņemt seniorus nedēļas nogalēs vai laikā, kad pacienta tuvinieki devušies atvaļinājumā.

Gramzdas pamatskolas likvidācija noslēgusies šovasar.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa