Akcijā krūts vēža pacienšu atbalstam saziedoti 20 000 eiro

16. aprīlis. 2019

Mazumtirgotāja “Rimi Latvija” veikalos visā Latvijā noslēgusies ziedojumu akcija, un tajā saziedoti vairāk nekā 20 000 eiro krūts vēžu pacientēm, lai nodrošinātu individuālās konsultācijas pie psihologa un fizioterapeita, informē “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Viņa norādīja, ka ziedojuma summa savākta 125 “Rimi” veikalu kastītēs, savukārt uz ziedojumu tālruni krūts vēža pacienšu atbalstam saņemti vairāk nekā 1000 zvani, kas nodrošinās gandrīz 1500 eiro fonda mērķu īstenošanai.

Bezpeļņas organizācijas “Rozā vilciens” vadītāja Zinta Uskale sacīja, ka vienai sievietei astoņas psihologa un desmit fizioterapeita konsultācijas izmaksā vairāk nekā 300 eiro, tāpēc sabiedrības līdzdalība ir nozīmīgs ieguldījums. “Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt nodrošināt mūsdienīgu atbalstu sievietēm ar šo diagnozi, jo ir pierādīts, ka atbalsts un drošība par to, ka saņemsi palīdzību, ir būtisks nosacījums labākiem ārstēšanās rezultātiem. Esam gandarīti, ka saziedotā summa uzlabos dzīves kvalitāti vismaz 60 sievietēm, un priecājamies, ka šādas akcijas neatstāj sabiedrību vienaldzīgu,” atzina Uskale.

Akcijas sadarbības partneris, bezpeļņas organizācija “Rozā vilciens”, palīdz nodrošināt krūts vēža skartajām sievietēm individuālas konsultācijas pie psihologa vai psihoterapeita un nodarbības pie fizioterapeita, kā arī veicina slimnīcu personāla un speciālistu pieredzes apmaiņu un izdod informatīvus materiālus krūts vēža pacientēm.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa