Aizputē nesen uzlikts bruģis pie ielas krustojuma traucē šķērsot ielu

13. aprīlis. 2021

Aizputē nesen rekonstruēja Jāņa ielu, kura tagad 170 metru garumā noklāta ar dabīgo laukakmens bruģi un ietves ar flīzēm.

Šī iela vēsturiski bija pirmā Aizputē, kura noklāta ar bruģakmeni un tagad atjaunota vēsturiskajā izskatā.

Bildēs atjaunotā iela izskatās skaisti, to var apskatīt te: https://www.aizputesnovads.lv/aktualitates/522-noslegusies-jana-ielas-parbuves-darbi?fbclid=IwAR3Yhqk-zuViQaVQMLJGT0cunYJPKD8YtnL4Q9BGyu8VFxyFbaY28GK5xd8

Diemžēl šajās bildēs nav foto no svarīga Jāņa ielas krustojuma ar Atmodas ielu, kurā ir dzīva satiksme, un pa kuru daudzi cilvēki dodas uz sociālo dienestu, kas atrodas netālu. lūk, kādu bildi mums atsūtījusi Aizputes iedzīvotāja Kristiāna!

Jāņa iela

 

Kā viņa raksta: Aizpute ir salīdzinoši kalnaina un tā gājēju pāreja sanāk tieši pret kalnu un vai lejā no kalna, atkarībā, no kuras puses ielu šķērso. Kad bija asfalts, bija mazliet jāpiepūlas, taču šķērsot ielu nebija neiespējami.

Google ielu skatā var redzēt, kā šī vieta izskatījās pirms rekonstrukcijas. Nav saprotams, kāpēc nevarēja līdz ceļazīmei asfaltu atstāt.

Aizpute

Kristiāna raksta, ka sabiedriskās apspriešanas Aizputē neesot bijis.

Nepatīkami, ka projektā pilnīgi aizmirsts par cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kuriem šāda krustojuma šķērsošana sagādā nopietnas problēmas.

Jāņa ielas krustojums ar Pasta ielu pašlaik izskatās šādi. Vismaz pagaidām labāk. Cerēsim, ka neaizbruģēs visu.

Pasta iela

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa