Aicinām piedalīties aptaujā par juridisko palīdzību Latvijā!

7. maijs. 2020

Dažreiz strīdu par darba tiesiskām attiecībām, hipotēku, līzingu vai laulību nav iespējams atrisināt saviem spēkiem un var būt nepieciešama juridiskā palīdzība. Tiesības uz juridisko palīdzību ir uzskatāmas par cilvēka pamattiesībām.

Lai noskaidrotu, vai un kā šīs tiesības tiek īstenotas šobrīd Latvijā, aicinām piedalīties aptaujā, ko veic zvērinātu advokātu birojs “O.Cers un J.Jurkāns”. Anketas aizpildīšana aizņems vien 5 minūtes, taču tās rezultāti būs pamats padziļināta pētījuma veikšanai un turpmākai politikas veidošanai juridiskās palīdzības jomā, kurā Jūs ar viedokļa paušanu varat sniegt savu ieguldījumu.

Aptaujas anketa pieejama ŠEIT un aizpildāma tiešsaistē.

Aptauja ir anonīma un dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Par personas datu apstrādes jautājumiem saistībā ar anketas aizpildīšanu ir atbildīgs zvērinātu advokātu birojs “O.Cers un J.Jurkāns”.

Jau iepriekš pateicamies par Jūsu viedokli un veltīto laiku anketas aizpildīšanā!

Aptauja tiek veikta pētījuma “Pieeja tiesiskumam Latvijā” ietvaros, kuru Tieslietu ministrija īsteno Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta projekta “Tehniskā palīdzība Tieslietu ministrijai ES fondu plānošanai” ietvaros.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvk15v2G4_8SL1QoGs3mlhjpUCdMx5oAzIs56m8nVWDoo9Jw/viewform

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa