30 Oct

Aicinājums uz ikgadējo konferenci sociālā darba speciālistiem 30. oktobrī

15. oktobris. 2020

Katru gadu projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros organizējām ikgadējo konferenci sociālā darba speciālistiem.

Šis gads projektā ir bijis neierasts – marts iesākās ar COVID-19 vīrusa izplatību Latvijā, vispārējas ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī un konferences pārcelšanu. Lai arī cerējām uz iespēju tikties klātienē rudenī, šis gads iezīmē vēl vienu jaunumu – pirmo tiešsaistes konferenci projekta ietvaros. Ceram, ka šogad konferenci vēros daudz plašāks interesentu loks kā ierasts, un aicinām darba devējus šo dienu noteikt kā tālākizglītības dienu un pēc iespējas ļaut to darbiniekiem pavadīt sev ērtos un atbilstošos apstākļos, vērojot daudzos stāstus par sociālā darba profesijas attīstību.

Konference notiks 2020. gada 30. oktobrī. Šī gada tēma ir sociālā darba profesijas attīstība. Konferencē vēlamies atgādināt par sociālā darbinieka sūtību – būt pārmaiņu aģentam, kurš, izprotot savu klientu vajadzības, iestājas par šo vajadzību īstenošanu, attīsta jaunus pakalpojumus un sekmē sociālā darba profesijas attīstību. Konferencē runāsim par to, kā pandēmija ir ietekmējusi sociālā darba attīstību, par sociālā darba specializāciju virzieniem, kā arī par mūsdienīgu sociālā darba izglītību. Tāpat iepazīsim Latvijas sociālo darbinieku stāstus par pieredzi, sajūtām un redzējumu sociālā darba attīstībā, kā arī par kopienas un papildus resursu iesaistes nozīmi sociālajā darbā.

Konference notiks 30. oktobrī no plkst. 10:00 līdz 15:30 tiešsaistē – https://youtu.be/JvSe3T71ajs
Konferences laikā savus jautājumus varēsiet uzdot ekspertiem caur menti.com platformu. Pieejas kods tiks norādīts tiešraides laikā.

Pusdienu pauzes laikā notiks virtuālais resursu tirgus – konferences dalībnieki tiks iepazīstināti ar video stāstiem par dažādu organizāciju pakalpojumiem, pieejām un metodēm, kuras izmantojamas sociālajā darbā.

Konference tiek īstenota ar ESF atbalstu projekta Nr. 9.2.1.1/15/I/001 “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros.

Plakāts

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa