Aicina pieteikt bērnus socializācijas grupā

10. oktobris. 2018

Vecums: no 8 līdz12 gadu vecumam. Nodarbību laiks: 7. novembris- 7. decembris, trešdienās un piektdienās, 16:30 - 19:00 Vieta: Mārupes iela 14 A, Rīga.

Vasarā, pateicoties Rīgas Domes Labklājības departamenta līdzfinansējumam, tika īstenots projekts “Socializācija”. Projekta mērķis bija bērniem ar autiskā spektra traucējumiem individuāli pielāgotas Socializācijas grupas programmas ietvaros veicināt komunikāciju un sadarbību, attīstīt sociālās un pašapkalpošanās prasmes.

Atskatoties uz projekta pozitīvo pieredzi, atsākām socializācijas grupu pakalpojumu.

Piedāvātais pakalpojums iekļauj sevī nodarbību kopumu bērniem ar autiskā spektra traucējumiem no 8 līdz 12 gadu vecumam.

Pirms pakalpojuma sniegšanas piedāvājam konsultāciju pie mūsu ABA speciālista, kas novērtēs bērna sociālās un komunikācijas prasmes, bērna grūtības un stiprās puses noteiktās situācijās, izvērtēs bērna pašaprūpes prasmes. Uz izvērtēšanas pamata tiks izveidoti individuāli sociālās rehabilitācijas plāni, kas tiks integrēti socializācijas grupas programmā un tiks ņemti vērā plānojot grupas aktivitātes.

Sociālās rehabilitācijas programmā iekļāvām: komunikāciju grupā no 5 bērniem, sociālo un pašapkalpošanas prasmju veicināšanu, produktīvās nodarbības (t. s. radošās nodarbības, kulinārijas nodarbības), pāru un komandas spēles. Socializācijas grupas laikā ar bērniem vienlaicīgi strādās 2 speciālisti (speciālais pedagogs, sociālais rehabilitētājs), konsultējoties ar mūsu centra ABA speciālistu.

Plašāka informācija pa tālr. 26394426.
https://www.facebook.com/events/2195607250683050/

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa