Aicina atsaukties cilvēkus, kuriem bijis galvas smadzeņu bojājums

12. marts. 2021

Latvijas Universitātes Psiholoģijas bakalaura studiju programmas 4.kursa studente Madara Brikmane studiju noslēgumā veic pētījumu par apmierinātību ar dzīvi un veidiem, kāda uzvedība raksturīga stresa situācijās cilvēkiem, kuriem bijis galvas smadzeņu bojājums (insults, asinsizplūdums galvā, fiziska galvas trauma - sākot ar smadzeņu kontūziju līdz pat galvaskausa lūzumam), un cilvēkiem, kuri ir artrīta slimnieki.

Pētījuma ietvaros pašlaik tiek meklēti dalībnieki, kuri piedzīvojuši galvas smadzeņu bojājumu (fiziska galvas trauma, insults, asinsizplūdums galvā). Ja atbilstat šim kritērijam, lūgums aizpildīt aptaujas anketu, kas izvietota divās interneta vietnēs –

https://latvia.questionpro.com/t/ARcWgZjkDC (šo ērtāk ir aizpildīt no datora, jo android telefoni met ārā dažādas kļūdas, neļaujot pārslēgties pa aptaujas lapām);

https://forms.gle/sydzG22ktSPhoLHcA (android lietotājiem, ja ērtāk aizpildīt aptauju, izmantojot telefonu).

Aptaujas aizpildīšana aizņems vidēji 10 – 15 minūtes. Dalība pētījumā ir pilnīgi konfidenciāla un brīvprātīga, dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.
Ja rodas kādi jautājumi saistībā ar aptauju, varat sazināties ar studenti, rakstot uz e-pastu madara.brikmane@gmail.com.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa