13.jūlijā notiks pasākums, kur jaunie parasportisti vadīs meistarklasi sporta nometnē

12. jūlijs. 2023

Pasākuma laikā viņi arī stāstīs par saviem sasniegumiem un demonstrēs savas medaļas no 2023. gada Eiropas jauniešu para sporta spēlēm. Dalība Athletic Club Jules Verne nometnē - Bērnu un Jauniešu Para Sporta Apvienības dalībniekiem ir pirmā pieredze! Šī nometne sniegs bērniem unikālu iespēju iepazīt dažādus sporta veidus

Viens no galvenajiem nometnes notikumiem būs Bērnu un jauniešu para sporta apvienības viesošanās BJSPA komandas sportisti vadīs nodarbības, kurās uzsvars tiks likts uz adaptīvajiem sporta veidiem un demonstrēs kā bērni un jaunieši ar invaliditāti var aktīvi piedalīties un gūt panākumus sportā kopā ar saviem vienaudžiem.

Nometnes mērķis ir nojaukt barjeras un iedvesmot bērnus no dažādām vidēm iesaistīties sportā, veicinot vienotības sajūtu un sekmējot pārliecību, ka ikviens var baudīt un izcelties sportiskās aktivitātēs. Pieredzējušu treneru un jaunu para sportistu vadībā dalībnieki iepazīs plašu sporta veidu klāstu, gūstot vispusīgu izpratni par dažādām disciplīnām un uzlabojot savas vispārējās fiziskās prasmes.

Paraugdemonstrējuma laikā dalībnieki nodarbosies ar dažādiem sporta veidiem: basketbolu, vieglatlētiku, tenisu un galda tenisu, bočiju, loka šaušanu un paukošanu.

Pirmo reizi BJSPA jaunie sportisti darbosies kā treneri. Tā būs nenovērtējama pieredze un nopietns solis ceļā uz bērnu un jauniešu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā.

Bērnu un jauniešu para sporta apvienības komandas klātbūtne parādīs bērnu ar invaliditāti neticamo izturību un apņēmību, demonstrējot viņu aizraušanos ar sportu neatkarīgi no fiziskajām spējām.

Visi interesenti laipni aicināti uz unikālo pasākumu, kas notiek pirmo reizi Latvijā. Pasākuma adrese: Patversmes iela 20, Rīga, Žila Verna Rīgas franču skola, 13.07.2023., no plkst.10:00 līdz 12:00, t. izziņām 29474302.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa