08 Dec

Ziemassvētku vecīšu rallijs no Tukuma līdz Aucei

27. novembris. 2019

Biedrība "Līdzvērtība" sadarbojoties ar "Auces novada Sociālo inovāciju parks", 8. decembrī rīko Ziemassvētku ralliju visiem gribētājiem.

Ziemassvētku vecīšu rallija “Tukums – Auce” gids (ceļvedis).

Esiet sveicināti godājamie Ziemassvētku vecīši, kuri nolēmuši ar savu komandu piedalīties pirmajā Ziemassvētku vecīšu rallijā!

Ar rallija gida starpniecību palīdzēsim Jums izprast rallija nolikumā minētos svarīgākos punktus.

Rallija dalībniekiem no plkst. 9:00 – 9:45 jāierodas ar savām automašīnām Tukuma ledus halles, Stadiona ielā 3, autostāvvietā uz dalībnieku reģistrēšanos. Dalībnieku reģistrēšanas procedūras laikā no auto nav jāizkāpj, tiesneši Jūs apkalpos. Personīgi parakstoties pieteikuma anketā (anketu būs izdrukājuši organizatori), dalībnieki izsaka viennozīmīgu piekrišanu Rallija Nolikumam un apņemas ievērot visas noteiktās prasība. Reģistrācijas laikā tiesneši veiks arī pārbaudi vai automašīnai ir izieta tehniskā apskate. Ekipāžas pilotam līdzi jābūt autovadītāja apliecībai un auto tehniskajai pasei. Tiesnesis jums iedos “Uzdevumu un laika karti”, kurā būs redzamas visu kontrolpunktu adreses, kuras Jums jāapmeklē, Ceļu satiksmes noteikumu (CSN) testu, starta numurs, kā arī katram ekipāžas dalībniekam iedos rallija identifikācijas karti.

Braucot līdz kontrolpunktiem steigties nav vajadzības, jo ceļā līdz Aucei pavadītais laiks netiks mērīts. Dažos kontrolpunktos gan būs uzdevumi, kuru risināšana notiks ar laika kontroli.

Cienījamie Ziemassvētku vecīši! Atgādinām, ka ceļā pavadītais ilgums netiks ņemts vērā, tāpēc braucot no viena kontrolpunkta līdz nākamajam, nekur nav jāsteidzas! Lūgums ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus. Ja kāda ekipāža tos pārkāps, tā tiks diskvalificēta!

Jebkādas auto, tā komplektācijas vai dokumentu neatbilstības Nolikuma un/vai CSN prasībām var būt iemesls neatļaut ekipāžai startēt Rallijā.

Pēc piereģistrēšanās braucat uz turpat stāvlaukumā esošo starta vietu un līdz startam aizpildiet CSN testu.

Plkst. 10:00 STARTS pie Tukuma ledus halles.

Pēc starta, turpat stāvlaukumā, būs jāveic rallija pirmais uzdevums – veiklības brauciens. Šajā uzdevumā dalībniekiem iezīmētā trasē būs jāizbrauc noteikta distance ar šķēršļiem uz laiku. Starta un finiša laikus kontrolēs tiesneši. Starts nākamajai ekipāžai tiks dots pēc tam, kad priekšā esošā automašīna būs veikusi veiklības braucienu un devusies tālāk ceļā uz Auci un turpmākajiem kontrolpunktiem.

Uzdevumu un laika kartē norādītie kontrolpunkti jāapmeklē obligāti. Būs kontrolpunkti, kuros Jūs sagaidīs rallija tiesnesis, kurš iedos Jums izpildīt kādu konkrētu uzdevumu. Būs kontrolpunkti, kuros tiesnesis nebūs, bet izpildāmais uzdevums kontrolpunktā būs jau atrunāts uzdevumu kartē. Katrā kontrolpunktā, kurā būs tiesnesis, tiesnešu norādījumi ir obligāti izpildāmi. Pēc speciālā uzdevuma veikšanas, tiesnesis veic atzīmi uzdevumu kartē

Kontrolpunktos no automašīnas kāpt ārā nevajadzēs. Bet ja vēlēsieties, varat arī izkāpt no automašīnas, lai, piemēram, nofotografētos ar tiesnesi vai uztaisīt foto pie kontrolpunkta objekta.

Pēc visu kontrolpunktu apmeklējuma, rallija dalībnieki var braukt uz finišu Aucē, Ausmas ielā 3. Auces novada Kultūras centra stāvlaukumā Jums jāierodas līdz plkst. 14:30.

Pēc finišēšanas tiesnesis no Jums paņems Uzdevumu un laika karti.

Kamēr tiesneši apkopos rezultātus, pie ieejas Auces novada Kultūras centrā darbosies piknik bārs, kur jūs, uzrādot rallija dalībnieka identifikācijas karti, bez maksas varēsiet nodegustēt Ziemassvētku tradicionālos ēdienus.

Plkst. 15:00 Auces Kultūras centrā notiks neliels Ziemassvētku ieskaņas koncerts.

 

Pēc koncerta – apbalvošana, foto sesijas un uz tikšanos Jaunajā, 2020. gadā!

 

Rallija afiša

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa